Přejít na výpis diskuzí

Sidney Crosby

OSOBNOST 31.12.2006 
162 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sidney je tak krááááááááááááááááááááásnej a talentovanej hokejista že se musí líbit snad každé super girl!
  • Sidney je zlatíčko... *14* Proste mladej peknej talentovanej klučina... *3*
  • Sid-kid

    Sid je fakt krásný a skvěle hraje-Fandim Pitsburgským tučnákům *14* Sidy jen do toho a budeš lepší než Lemiux *3* *14* *3*
  • Sidney je straaaasne moooc talentovanej nadhernej kluk a je jednim z mnoha duvodu proc hokej tolik miluju a taky ho hraju... *14*
  • Sidney

    Je uzasnej, mladej, talentovanej, krasnej a navic hokejista, tak ktera holka by ho nechtela ze jo?? *14*
    • Re: Sidney

      Nic v zlom ale musim vam povedat , ze Sidney nie je ani az taky krasny , povedala by som , ze v nhl je ovela viac krajsich chlapov ako su napr . Vincent Lecavalier , Henrik Zetterberg ... sorry , ale to je fakt .
      • Re: Re: Sidney

        uznávám, že Sidney není úplně krasavec, ale hezkej je. A k těm hezčím hokejistům... Lecavalier je celkem hezkej, ale Zetterberg se mi moc nelíbí...
        • Re: Re: Re: Sidney

          tak to ja bych rekla naopak...Lecavalier je (nic proti ale je to fakt) osklivej ale zetterberg docela újde
          • Re: Re: Re: Re: Sidney

            podla mna Sidney Crosby je obycajny smiesny pajac , ktory je na seba namysleny , a to ze je namysleny to viem odtial lebo moja sesternica byva v Pisku a hovorila mi , ze tam raz crosby bol na dovolenke u nejakeho kamarata a chcela si vypitat od neho jednu fotku a podpis a on odmietol a este aj povedal , ze dajte mi pokoj , teraz nie je sezona , co si o tom myslite . No ja si myslim , ze to nebolo od neho velmi hezke .
            • Re: Re: Re: Re: Re: Sidney

              Ja si osobne nemyslim , ze by mi zaklamala , pretoze udajne aj bol v Cehach , Aj v Pisku po MS v Rige a to ze je namysleny to nevylucujem , bo ma prachy , frajerky drahe auto , slavu . Ale ja si osbne myslim , ze je vyslovene skaredy , neberte to v zlom , to je moj nazor .
            • Re: Re: Re: Re: Re: Sidney

              a to ti nedoslo ze si treba mohla vymejslet??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit