Přejít na výpis diskuzí

Simon Baker

OSOBNOST 17.9.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarda

    Mentalista

    Čauko lidi,taky žeru mentalistu a Simona,chtěla jsem se zeptat,jestli nevíte,že spolu budou někdy v Mentalistovi chodit Teresa Lisbonová a Patrick Jane *14* . Chtěla bych to vědět,každej spíš doufá,ale neví mno.... *7*
    • mikysek100

      Re: Mentalista

      Bylo by fajn,kdyby spolu chodili,celá diskuse na FB v to doufá.... *14* *14*
      • sarda

        Re: Re: Mentalista

        jéé a mohla bys mi říct, kde je ta diskuze? Ráda bych se připojila *3*
  • Krasavec

    Jo, musím souhlasit, je upa boží, nádhernej... Prostě krasavec a oproti Dr.Housovi se je při Mentalistovi aspoň na co dívat, tím myslim na Simona...
  • apijenqa

    NEEEJ patrick:o))

    jůůj Patrick má dneees svátek =D !!!! HODNĚ ŠTĚĚĚSTÍ!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Simonnneeee!!!

    terkatolarova: To s tebou souhlasim ! :D *14* *3*
  • terkatolarova

    I LOve !

    já ho strašně mocinky moc luwuju ! je tak rásnej dokonalej a všechno co si kdo může přectavit! I LOVE YOU !
  • mikysek100

    Simon Barker

    Simon je nej nej nej ej nej nej mám ho mOoOcinky ráda! *4* *14*
    Simone,jsi nejlepší! *14* *14* *14*
  • terezxd

    mentalista

    Myslim, že mentalista je dobrej seriál...aspoň se mi to po těch dvou dílech co sem viděla tak zdá:) ikdyž mě sere, že ten seriál vystrčil Housea x( *16*
    • terkatolarova

      Re: mentalista

      mno tak se nezblázni , no bože , stejnak je Simono mnoho lepší !
      • sarda

        Re: Re: mentalista

        ale už ho na nově zrušili,či co!!! *16* . Minulý pondělí už nebyl *16* . Jestli je to pravda,tak jsem fakt v prdeli,byla jsem na tom závislák *8* *1*
        • Re: Re: Re: mentalista

          Přesně taky sem zavislák postahovala jsem si potom všechny díly.Doufám že bude po prázkách pokračování. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: mentalista

          Mě se zdá že ho zrušili proto že jsou prázdniny.Všichni lidé co se dívaly na mentalistu jsou v prdeli mno...tím myslím na dovolené...a až skončí prázdniny tak to zas začnou dávat *5* *14* *1* *15* *3* (Doufám):)
    • ajulina

      Re: mentalista

      jj..taky me sere ze uz nedava House...!!ae tohle je taky dobry serial :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit