Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Simono,nejsem sice tvoje oddaná fanynka,ale Hanychovou se nenech vytočit,je to ubohá trapka,která ti jenom závidí tvoje úspěchy. O takových úspěších si ona může nechat jenom zdát,kašli na ni,je to ubohá závistivka,protože ona na tebe vždycky útočí jako první. To znamená,že jí něco žere a něco jí na tobě pořád něco vadí,kácej na ni, žij si svůj vlastní život. Ty jsi oproti ní skutečná dáma,tak se měj hezky a přeju ti další úspěchy.
    • milá daisy symona je také špatná osoba nechá syna autě a nechá mu kličky od auta to je trapné nemislíš nebo si to taky udělala děckama oooooooooooooo tooooooooooo neeeeeeeeeeee *15* *12* to je ona
      • Vraťte svačinu co jste snědl/a ve škole.No takových chyb a hrubek.Jste dost trapná/ý a nesuďte,začněte nejdříve u sebe.... *1* *8*
      • Jo a Hanychová taky není žádná vzorná matka.
      • ty se nejprv podívej do pravidel českého pravopisu. To,že Simona nechala svého syna v autě,je opravdu špatné a může být ráda,že to dopadlo dobře,ale vadí mi,jak se do ní husa Hanychová sprostě naváží kvůli jejímu věku.To akorát dokazuje,jak je Hanychová vyloženě hloupá a závistivá,vždyť ona taky věčně mladá nebude a taky by se jí nelíbilo,kdyby jí někdo nadával kvůli věku.Jenže Hanychová má IQ tykve a tuhle skutečnost ve svém věku asi ještě nedokáže pořádně pochopit,možná,kdyby jí to někdo vysvětlil na dětském leporelu,tak by jí to třeba docvaklo. *15* Já jsem taky stejně stará jako Agáta,ale tohle bych si nikdy k nikomu nedovolila,je to asi tím,že mám nějaké slušné chování. Paní Žilková toho v Agátině výchově asi hodně zanedbala nebo je Agáta jenom nevycválaný fracek,který na to jednou dojede.
  • všechny ted dusí proč se na všechny pověsila nehrajete ve filmu pomsta to pak se vás pomstijou ste pěkná a hloupá a toho syna nechat autě to napadne hrobnikovi že uteklod lopaty *12* *6*
    • Ten Váš článek nemá hlavu ani patu,co se prosím sděluje?
  • Simonko,dnes jsem Vás viděla smutnou v televizi,kašlete na všechno a buďte v pohodě,čas všechno srovná.Držím palce!
  • REZERVAČNÍ SMS na natáčení pošlete ve tvaru
    REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    (INFO PRO REGISTROVANÉ DIVÁKY: V den přenosu se prosím dostavte na adresu Barrandov Studio, Atelier 2, Kříženeckého nám. 322 (zastávka MHD "Filmové ateliery"), Praha 5 Barrandov. Vstup do ateliéru je recepcí v pravé části budovy od 18:30 do 19:00)
  • POZOR! Buďte u toho! Simona Krainová vystoupí 20.2. na Barrandově. Možnost rezervovat si místa ZDARMA! Stačí poslat SMS (více info zde): http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace nebo také e-mailem na divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme *3* Mimo Simony také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • wauworld
    Ve filmu Kamarád do deště byla pěkná,dnes už je vzhledově podprůměrná..
  • Simčo, jsi úžasná a máš pecka mimi... *3*
  • Proč?

    Nelíbí se mi Simonina kritika na adresu Andrey Verešové! Opravdu mi připadá, že paní Simoně bud hráblo nebo se takto snaží zviditelnit!? Ale proč? Vždyt toho v životě tolik dokázala, a je to krásná ženská! Nicméně, ale krásný je asi, podle toho jak se v poslední době chová, pouze zevnějšek. Nitro je asi hrbolaté!? Škoda, já ji vždycky obdivovala, ale cítim zklamání. S Darčou byly super dvojka a řekla bych, že Darinka byla v kamarádství držák. Snažim se ještě uvěřit, že lví podíl na tom mají média a ledascos překroutí! No ale rozhovor kdysi na rádiu byl na živo a tam už to napadání ostatních modelek bylo zřetelný. A vůbec proč zrovna ještě šije do krásné Andrey Verešové, která je vzorná matka dvou dětí, do nikoho se jen tak nenaváží a na veřejnosti je vždy velice milá. Dle mého má vrozené vyšší IQ. Simono, vlídnost k ostaním dělá divy a schová se za ní i třeba drobný nedostatek....v čemkoliv... I přesto, hodně zdraví a štěstí celé Vaší rodině...a přestante se už zabývat druhýma, hrozně Vám to škodí a to je škoda......
  • Moc děkuji za společnou fotografii.

    Moc děkuji Simoně za společné foto z dnešního dne v Karlových Varech. Je první modelka, se kterou jsem vyfotografován. Přeji hlavně zdraví, bez toho není nic. Zdraví jí Kamil souznitel v dnu narození Hany Zagorové. *14*
  • mimi

    Simi gratuluji k narození miminka a přeji hodně zdraví Vám oběma.
    • lev

      Re: mimi

      Ahoj,tady Štěpán, také gratuluji k narození mimča. Moc bych si přáal fotku Simony jako mamči s podpisem. Nemůžete mi poradit jak se fotografie hvězd získávají?
      Stěpán. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit