Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • missisjosef

    Re: Simonka je 1

    Verča žilková je skvělá herečka a umí vychovávat !!!!ale Agáta si dělá co chce..
  • jesiemccartney

    Re: super

    simi mam tvuj podpis z plazy plzne
    jsem ta kristynka
  • lev

    Re: mimi

    Ahoj,tady Štěpán, také gratuluji k narození mimča. Moc bych si přáal fotku Simony jako mamči s podpisem. Nemůžete mi poradit jak se fotografie hvězd získávají?
    Stěpán. *3*
  • mimi

    Simi gratuluji k narození miminka a přeji hodně zdraví Vám oběma.
  • replay.girl

    Re: Re: simona

    jo jo presne
  • lucie22

    Simona je proste wowww!!!

    Simona Krainova je inteligentni, ma styl, puvab a je to velice okouzlujici zena, ktera nema konkurenci!
  • má straště velkou hlavu

    má velkou hlavu - pokud stojí vedle někoho a dá se tedy porovnávat, vypadá jak když má vodnatelnost mozku. Na modelku je velmi neproporční - velku hlava, krátké nohy. Ale obličej má velmi fotogenický, to jo, ale dělají to především ty zuby, co pořád cení.
  • Re: Simona

    mám dojem, že vychodila jen základku *1* *1* *1*
  • chybí mi

    v životopise, jaké školy vystudovala, jaké jazyky ovládá , záliby, koníčky *4*
  • ahoj

    ahoj dnes jsem videl vsechny dili byl jednou jeden polda si dobra *14* *14*
  • Simona Krainová

    Simone Krainovej želám všetko najlepšie k narodeninám vela zdravia,štastia a lásky je to najkrajšia česká modelka a herečka. *4* *3* *14* *14*
  • narozeniny

    Milá Simono
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • mario7

    Hmm

    bylo potěšující Tě vidět v obecenstvu na včerejší superstar a bylo milé jak jsi pozorně sledovala a naslouchala. Je obdivuhodné že světová topmodelka jako Ty si na nic nehraje, je normální, a jde mezi lidi ... *3*
  • mario7

    Kalendář 2010

    Simi,viděl jsem videjko z focení kalendáře 2010, a musím říct že jsi byla moooc sexy každým okamžikem, a méně svršků by tomu nepřidalo, právě naopak, Tvůj sexapeal a krása je dána Tvou kouzelnou osobností a upřímností a přirozeností malým holčičkám vlastní ..., a samozřejmě nádherným tělem a okouzlujícím úsměvem! Hodně štěstí a zdraví Ti přeji!
  • Re: simca je NEJ

    Simona je fakt paní Někdo je nádherná charismatická a kdejakou dvacítku strčí hravě do kapsy a hlavně:Je to opravdová dáma
  • Re: simca je NEJ

    jo s tim souhlasim ja bych tomu chujovi nakopal prdel takovou zenu jakou je simonka bych nosil na rukach tak ho nepochopim kdyz ma nejkrasnejsi babu v cr a on vleze na hnusne obtloustli stetky s vygajdanyma kozama
  • simca je NEJ

    simonko na to ze je ti 36let tak muzes vsechny dvacitky jako jsou hanychova mesarosova maslikova a dalsi do kapsy jak chovanim tak vzhledem preju ti chlapa podle tvych snu ja byt chlapem tak se te drzim jak muzu nechapu jirika ze ma doma takovou pecku a on vleze na ty nejhnusnejsi spiny
  • simona

    Simono nič si s toho nedelej.Ber to tak že je to ubožiak a život mu všetko vrati.Časm. Je to tažke,ale prejde to.Hovorím z vlastnej skusenosti.Si pekná a mila holka a take dlho samé neostávaju.Škoda že nie som celebrita.Zober to tak,Že vždy niečo zle je na niečo dobre.Drž sa. pa. *4* *4*
  • Re: simona

    souhlasim.taky je mi nesympaticka,presto priznavam,ze vypada moc dobre
  • Simonka je 1

    Simonka Krainová je nejkrásnější ženská v celé republice.Agáta je jen rozmazlený fracek.Souhlasím s názorem že Žilková neumí vychovávat své děcka. *5*
    PS:Hodmě štěstí Simí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit