Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simona

    Simona neni moc sympaticka,uricte tvrde dre,ale prirozeneho na ni nic neni a take postrada charizma. *9*
  • megan-rose

    Krásná topmodelka...pravý opak Agáty

    Simona Krainová je jedna z nejjjj topmodelek na světě...Agáta Hanychová je jen namyšlená dilinka,podle toho jak se chová...na Simonu nemá!!!!
  • gggggggg

    nemam ji rada nikdy sem nemela a nikdy mit nebudu. uz by si mohla poridit decka a neurazet pani zilkovou ze neumi vychovat decka bych rekla ze agata se vychovava sama :-)
  • Simona

    Simona je krásná ženská,ale myslim,že je trošku hloupoučká.Neví někdo jaké má vzdělání?
  • simonka

    Takže,dnes osobně jsem měl tu příležitost ji potkat na modelingu v Hradci Králové oc-Futurum.Namyšlená,není teda v žádném případě.Jeto moc fajn modelka,ochotná se s každým fotit a ještě si klidně s váma pokecá.Mám s ní fotku a podepsala mi všechny DVD -Poldy.Zato ji moc děkuji a přeji ji mnoho ůspěchů a štěstí v životě.je svá a tak to má být.M. *3*
  • nika1979

    Re: Simonka je boží...

    toje boži fakt souhlasim.jstebou . mlada krasna nejjjjjjjjjj simpaticka..
  • nika1979

    simonko krainova. jsi

    simonko krainová
    §§§§§§§§§§§§ §§§§§§§§§§§§ jsi nejjjjjjjj lepši než agata hanychova dcera veroniky žilkove. taje tula. stim pavle novotnim .synem petra novotniho..a eva.a. totež.hruza...............
    simi jsi 111111111111 dostaneš medaili velkou *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    tva faninka
  • ???

    řekla bych, že na svůj věk pěkná ženská, nicméně, to by byl kde kdo, když, jak ona sama tvrdí, několikrát denně fitko, čínský terapeut, pročišťovací kúry, masáže apod...pro mě, z ní bohužel nevyzařuje přirozená krása ani charizma, myslím, že když už si vážit modelek, tak rozhodně lidí jako je Helena Houdová nebo Táňa Kuchařová, které mají podle mě opravdu velké srdce...toť můj názor :-) ale jinak nic proti *1*
  • juuuuu

    Simonko,moc vám to s Jirkou sluší,doufám že vám to spolu vydrží dlouho *3*
  • Nebarvit vlasy

    Já si myslím, že nejkrásnější byla v době, než si začala odbarvovat vlasy. Nádherná byla v tom filmu,jak tam hrála policajtku,ale jen v prvním díle.Teď už je moc vyumělkovaná, ale jinak si myslím,že je to bombastická ženská a nejlepší modelka,,kterou máme. *3*
  • klara24p

    Kočka

    Nádherná ženská s přiměřeným sebevědomím. *3*
  • Simča

    Já si myslím, že Simonka je nejkrásnější modelka a fakt super ženská. Není namyšlená, to jen jí to všichni závidí, to že má tolik peněz si zaslouží, myslím že to málo kdo ví, ale modeling je dřina a to že má tolik peněz a hodně utrácí je zásluha za tvrdou práci - ty prachy si vydělala, tak co by neutrácela. A to, že se penězi chlubí, taky není hřích, já bych se taky chlubila *3* a s Jirkou jim to moc sluší, Simča vedle něj je spokojená a vyrovnaná....Simonko, držím palce ať se daří *3*
  • simonka

    Simonko, dobře že jsi sbalila Hudlera!! Aspon tady troska hanychová je na infarkt a nemůže to rozchodit!!! Nemůže pochopit, že jsi krásnější a chytřejší než ona,ta se může pochlubit jen kačeřím pyskem!!!! A iq dementa!
  • krásná ale....

    Simona je krásná modelka, ale působí na mě hodně namýšleným dojmem..myslim, že je hodně zkažená prachama a touhou po dokonalosti
  • .

    sice uz je na ni trochu znat vek ale porad je to kus *14* akorat mi prijde ze neumi moc mliuvit *9* trosicku
  • Re: Pěkná kunda---

    no právě u ní jde o věk. na mě působí strašně staře. já jsem myslela, že už má přes 40 a zjistila jsem, že je to moje vrstevnice. pomooooooc.
  • Pěkná kunda---

    No Síma je pořád pěkná mooc pěkná baba ono někdy nejde o věk ale o výraz a vzhled a to jíí se pořád daří na jedničku.Akorát její povaha..příjde mi taková namyšlená taková pipka prostě ani ne moc sympatická..Ale krásná je a o to v její profesi de ne:)?! *3*
  • nepřirozená...

    Simona by určitě podle mě patřila k nejkrásnějším ženám u nás kdyby ale nemluvila a nebyla tolik sebevědomá. *9*
  • Re: Stále úchvatná

    no chvála bohu, že na ni žádná nemá na babičku. *1*
  • Re: Re: Dilina

    Ale modelky jsou vetsinou osklive v oblicejich,hezka je treba Kucharova nebo Nemcova i kdyz zrovna je nemusim,ale hezke jsou,a taky nemaj padesat plastik,tot muj nazor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit