Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simonka je 1

    Simonka Krainová je nejkrásnější ženská v celé republice.Agáta je jen rozmazlený fracek.Souhlasím s názorem že Žilková neumí vychovávat své děcka. *5*
    PS:Hodmě štěstí Simí
    • missisjosef

      Re: Simonka je 1

      Verča žilková je skvělá herečka a umí vychovávat !!!!ale Agáta si dělá co chce..
      • taky si myslím. Že se Agáta chová, tak jak se chová a dělá sama sobě ostudu, za to si může sama, je těžké usměrňovat dospělého člověka, když o to nemá zájem.
  • simona

    Simona neni moc sympaticka,uricte tvrde dre,ale prirozeneho na ni nic neni a take postrada charizma. *9*
    • Re: simona

      souhlasim.taky je mi nesympaticka,presto priznavam,ze vypada moc dobre
      • missisjosef

        Re: Re: simona

        ona je moc sympatická ,,, ale nemá pohled jako že se pořád chce hezky tvářit,,ale je moc simpatická ,,,protože jí vyhovuje jako třeba mě se tvářit nemile,,ale nemyslíme to špatně jenom nemá moc nálady jinak mi připadá že se pořád usmívá . *1*
      • replay.girl

        Re: Re: simona

        jo jo presne
  • megan-rose

    Krásná topmodelka...pravý opak Agáty

    Simona Krainová je jedna z nejjjj topmodelek na světě...Agáta Hanychová je jen namyšlená dilinka,podle toho jak se chová...na Simonu nemá!!!!
    • missisjosef

      Re: Krásná topmodelka...pravý opak Agáty

      ano! *1* *3*
  • gggggggg

    nemam ji rada nikdy sem nemela a nikdy mit nebudu. uz by si mohla poridit decka a neurazet pani zilkovou ze neumi vychovat decka bych rekla ze agata se vychovava sama :-)
    • missisjosef

      Re: gggggggg

      ty píčo ,určitě si škaredá a hnusná mrdko jedna ,a závidíš Simoně krásu,,proč musíte bít lidé tak závistiví a hlavně žencký!!?,,nestarej se a nenadávej druhým ty šprtko jedna vymrdaná simonka je zlatíčko a je to hodná duše a je i moc chytrá ,,tak přestan nadávat ty kundo jedna šptcká!!!! *10* *16* *8* ,,,
      • Re: Re: gggggggg

        Ty ji máš opravdu hodně ráda, že?? *1* ne, je fajn, je zajímavá,..........
  • Simona

    Simona je krásná ženská,ale myslim,že je trošku hloupoučká.Neví někdo jaké má vzdělání?
    • Re: Simona

      mám dojem, že vychodila jen základku *1* *1* *1*
      • missisjosef

        Re: Re: Simona

        ty píčo ,určitě si škaredá a hnusná mrdko jedna ,,,nestarej se a nenadávej druhým ty šprtko jedna vymrdaná simonka je zlatíčko a je to hodná duše a je i moc chytrá ,,tak přestan nadávat ty kundo jedna šptcká!!!! *10* *16* *8* ,,starej se o seme mrdko jedna šprtcká!!!ona neni blbá ty fuj tajble ,,,nikdo neni chytrej a už vůbec hloupej ,,,až dej má mozek!
  • simonka

    Takže,dnes osobně jsem měl tu příležitost ji potkat na modelingu v Hradci Králové oc-Futurum.Namyšlená,není teda v žádném případě.Jeto moc fajn modelka,ochotná se s každým fotit a ještě si klidně s váma pokecá.Mám s ní fotku a podepsala mi všechny DVD -Poldy.Zato ji moc děkuji a přeji ji mnoho ůspěchů a štěstí v životě.je svá a tak to má být.M. *3*
  • nika1979

    simonko krainova. jsi

    simonko krainová
    §§§§§§§§§§§§ §§§§§§§§§§§§ jsi nejjjjjjjj lepši než agata hanychova dcera veroniky žilkove. taje tula. stim pavle novotnim .synem petra novotniho..a eva.a. totež.hruza...............
    simi jsi 111111111111 dostaneš medaili velkou *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    tva faninka
    • Re: simonko krainova. jsi

      BOŽE TY JSI ELITA ČESKÉHO PRAVOPISU NA TO SE NEDÁ DÍVAT A UŽ VŮBEC NÉ PŘEČÍST VRAŤ SE NA STROM.
  • ???

    řekla bych, že na svůj věk pěkná ženská, nicméně, to by byl kde kdo, když, jak ona sama tvrdí, několikrát denně fitko, čínský terapeut, pročišťovací kúry, masáže apod...pro mě, z ní bohužel nevyzařuje přirozená krása ani charizma, myslím, že když už si vážit modelek, tak rozhodně lidí jako je Helena Houdová nebo Táňa Kuchařová, které mají podle mě opravdu velké srdce...toť můj názor :-) ale jinak nic proti *1*
    • missisjosef

      Re: ???

      ty píčo ,určitě si škaredá a hnusná mrdko jedna ,,,nestarej se a nenadávej druhým ty šprtko jedna vymrdaná simonka je zlatíčko a je to hodná duše a je i moc chytrá ,,tak přestan nadávat ty kundo jedna šptcká!!!! *10* *16* *8*
  • juuuuu

    Simonko,moc vám to s Jirkou sluší,doufám že vám to spolu vydrží dlouho *3*
  • Nebarvit vlasy

    Já si myslím, že nejkrásnější byla v době, než si začala odbarvovat vlasy. Nádherná byla v tom filmu,jak tam hrála policajtku,ale jen v prvním díle.Teď už je moc vyumělkovaná, ale jinak si myslím,že je to bombastická ženská a nejlepší modelka,,kterou máme. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit