Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klara24p

    Kočka

    Nádherná ženská s přiměřeným sebevědomím. *3*
  • Simča

    Já si myslím, že Simonka je nejkrásnější modelka a fakt super ženská. Není namyšlená, to jen jí to všichni závidí, to že má tolik peněz si zaslouží, myslím že to málo kdo ví, ale modeling je dřina a to že má tolik peněz a hodně utrácí je zásluha za tvrdou práci - ty prachy si vydělala, tak co by neutrácela. A to, že se penězi chlubí, taky není hřích, já bych se taky chlubila *3* a s Jirkou jim to moc sluší, Simča vedle něj je spokojená a vyrovnaná....Simonko, držím palce ať se daří *3*
  • simonka

    Simonko, dobře že jsi sbalila Hudlera!! Aspon tady troska hanychová je na infarkt a nemůže to rozchodit!!! Nemůže pochopit, že jsi krásnější a chytřejší než ona,ta se může pochlubit jen kačeřím pyskem!!!! A iq dementa!
  • krásná ale....

    Simona je krásná modelka, ale působí na mě hodně namýšleným dojmem..myslim, že je hodně zkažená prachama a touhou po dokonalosti
  • .

    sice uz je na ni trochu znat vek ale porad je to kus *14* akorat mi prijde ze neumi moc mliuvit *9* trosicku
  • Pěkná kunda---

    No Síma je pořád pěkná mooc pěkná baba ono někdy nejde o věk ale o výraz a vzhled a to jíí se pořád daří na jedničku.Akorát její povaha..příjde mi taková namyšlená taková pipka prostě ani ne moc sympatická..Ale krásná je a o to v její profesi de ne:)?! *3*
    • Re: Pěkná kunda---

      no právě u ní jde o věk. na mě působí strašně staře. já jsem myslela, že už má přes 40 a zjistila jsem, že je to moje vrstevnice. pomooooooc.
  • nepřirozená...

    Simona by určitě podle mě patřila k nejkrásnějším ženám u nás kdyby ale nemluvila a nebyla tolik sebevědomá. *9*
  • sukna

    Dilina

    Je oskliva,vzdyt je na mi vsechno umele,vlasy,prsa,rty,a nevim co jeste,jedine plus je postava,to je to jedine co ji dela aspon trochu hezkou.
    • showgirl.is.only.one

      Re: Dilina

      Ošklivá? To je trochu silné slovo pro modelku a Simoně rozhodně nepatří. *3* Která z celebrit nemá v dnešní době plastiky..
      • Re: Re: Dilina

        Ale modelky jsou vetsinou osklive v oblicejich,hezka je treba Kucharova nebo Nemcova i kdyz zrovna je nemusim,ale hezke jsou,a taky nemaj padesat plastik,tot muj nazor.
  • super

    Síma je prostě skvělá, na nic si nehraje, je sympatická a myslím si, že s ní bude legrace. Navíc je opravdu krásná. Je to takový typ ženy, se kterou bych se ráda kamarádila a přitom by mi vůbec nevadilo, že je mnohem, mnohem, mnohem krásnější než já (byť jsem skoro o 15 let mladší). Takže Simonko držím ti palce, vypadáš skvělě a rozhodně napatříš do starého železa! *3*
    • jesiemccartney

      Re: super

      simi mam tvuj podpis z plazy plzne
      jsem ta kristynka
  • Stále úchvatná

    Krásná žena, na kterou opravdu žádná modelka u nás nemá. Obdivuji ji a smekám a přeji jí moc štěstí.
    • Re: Stále úchvatná

      no chvála bohu, že na ni žádná nemá na babičku. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit