Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paní Yvettě

    Předesílám - jsem založením rocker, ovšem paní Simonová, všechna čest, před vašim hlasem a krásným úsměvem musím smeknout. Lpíte-li metalisti urputně na svém, neznajíce a následně nerozpoznajíce kvalitu a kultivovanost zpěváckého projevu, nedivte se potom, že vás lidé považují za zhýralou zvěř. Yvetta Simonová forever! Myšleno opravdu vážně. *4*
    • Re: paní Yvettě

      Kdo nezažil, nepochopí... *3*
      • libuse

        Re: Re: paní Yvettě

        Souhlasím, svatá pravda - kdo nezažil, nepochopí !!! *14*
  • Ať se

    to dneska nosí, nebo ne, ať se to sluší, nebo ne, já paní Simonovou prostě MILUJU! *14*
    • libuse

      Re: Ať se

      Krásné, říkala jsem jí to, byla potěšena. *8*
      • Re: Re: Ať se

        *3* Děkuji, zdravím a trochu závidím. *8*
        • libuse

          Re: Re: Re: Ať se

          Dobrý večer!
          Jsou zde některá velmi krásná přáníčka. I pro mne je paní Yvetta Simonová neodmyslitelnou součástí mého života, jako slunce a den, břehem, na který když dopluji, tak vím, že jsem v bezpečí, ... a nedokáži si život bez ní vůbec představit.
          Hodně mi tato moudrá, hodná a krásná dáma pomáhá a za to, bych Vám, moje nejdražší paní Simonová, konečně veřejně ráda ze srdce poděkovala.
          Děkuji Vám, že jste taková skvělá jaká jste a že mi nejen svými písničkami dodáváte 25 let sílu k životu.Vy víte o čem zde píši ... Takže až si pořídíte notebook, tak si to zde přečtete. Přeji Vám oceán zdraví, moře vitality a potůček každodenních radostí! S úctou a láskou navždy Vaše Libuše. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Ať se

            Milá paní Libuško! Paní Simonová,je skutečná CELEBRITA.Žádná rychlokvaška,dvouročenka za celebritu se vydávající!!!!!! Oslovila generaci mojí prababičky,té bude 80,babičky 62let,maminky 42let,mě 23 let :-) :-) :-),moje dcera 2,5 roku jí ráda poslouchá s náma na návštěvě u prababičky každou neděli,máme u ní klasický starý gramofon na černé desky,co po nich jezdí jehla *15* *15* *15* GRATULUJEM *15* *15* *15*
            • libuse

              Re: Re: Re: Re: Re: Ať se

              Začal dle jejího vzoru hrát na klávesy (ona hrála na piano, ale dnes již moderní keyboard toho dokáže více a je skladnější), zpívat, má absolutní hudební sluch, skládá už i drobné skladby. Poslouchá pani Simonovou na slovo, někdy i více než mne. Ale je to hodný kluk, dělá mi samou radost, od 1. třídy si drží pozici premianta třídy a nyní se připravuje k přijímačkám na osmileté gymnázium. Jeho spolužáci ani učitelka nechápou jeho vzhlížení k paní Simonové, ale jemu to nevadí. Navštěvuje se mnou její koncerty a vůbec ho ani nenapadne, aby skládal obdiv a úctu nějaké jiné zpěvačce. Ještě tak uznává Mistra Karla Gotta, ale to je malinko z jiného soudku - neboť to je zpěvák - muž, ovšem taky bezkonkurenční. Dávno již maminka pochopila, že žárlit nemusí, jelikož léta vidí příznivý dopad kladných činů paní Simonové na mne a mého syna a ty mluví za vše. No a paní Simonová k tomu ještě nádherně zpívá, tak je o dobrou náladu u nás vždy postaráno. Je hezké, když se poslední léta dozvídám, že čím více je paní Simonové let, tím se její publikum snad omlazuje. Na koncertech bývá zatím můj Lubomírek nejmladším posluchačem i s jeho přibývajícím věkem a je zábavné poslouchat babičky mladší než je paní Simonová, jak se dohadují o jejím věku, přičemž jí hádají vždy méně, než jí ve skutečnosti je. Paní Yvetta Simonová je legendární osobností již léta za svého života a je potřeba si jí vážit a pěstovat k ní úctu v mladé generaci. Takže doporučuji návštěvu koncertu s Vaší malou dceruškou, nebo alespoň setkání v zákulisí po koncertě; určitě to paní Simonovou potěší, když Vás s ní uvidí. S pozdravem Libuše
            • libuse

              Re: Re: Re: Re: Re: Ať se

              Dobrý den Klárko!
              Paní Simonovou by to jistě potěšilo, kdybyste jí řekla, co zde píšete mně. Je to krásné. Můj tatínek, který ji taky poznal a již 13 let tu mezi námi není, ji měl též moc rád, bylo by mu brzy 86 let, moje maminka mne k obdivu k paní Simonové a panu Chladilovi vlastně přivedla v mých 4 letech, ale "nesnesitelně šílet" jsem po ní začala až ve 14-ti letech a v 16 jsem měla možnost seznámit se s ní díky tatínkovi osobně, to už se mnou prý doma nebylo k vydržení. Maminka na paní Simonovou žárlila, myslela si, že jsem ji přestala mít ráda, tatínek mne podporoval a jezdil se mnou za ní do Prahy.Dnes je mi 40 let a můj syn Lubomír má 10 let a ten na jejích písničkách doslova vyrůstal od prenatálního věku.Chtěl se s ní taky seznámit, tak jsem mu to umožnila.
          • Re: Re: Re: Re: Ať se

            Krásné ! *3* *4* *3*
      • Re: Re: Ať se

        *3* *14*
  • paní Iveta Simonová

    Vážená paní Simonová, přeji Vám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a dík za Váš nádherný hlas. E.R.
  • Současný kabát

    Slyšela jsem, že paní Yvetta Simonová odmítla ze strachu, že už to není ono, nazpívat své písničky znovu, myslím, že je to škoda, možná, že hlas zní dneska jinak, ale má Obrovské charisma.
  • Radost mého srdce

    ... ...
    . . . .
    . . .
    . .
    . .
    ..
    to mělo být srdíčko *14*
  • osmdesátiny

    Všechno nejlepší k osmdesátinám! *4* Úžasné, že ta paní stále aktivně koncertue, v takovém vysokém věku, úžasné. A všechno co se tady dnes napsalo je pravda, tak to přece nebudu opakovat *3*
  • Paní Yveta Simonová

    Také se chci připojit ke gratulacím paní Yvetě.Je dobře že televize nezapomíná na svoje dávné interprety.Paní Yveta je jednou z nich a pořád je to zážitek a pohlazení po duši, její vystoupení.
    Přála bych ji nadále životní pohodu a nám stále mnoho takových setkání a zážitků z jejího krásného hlasu a milého projevu.Televize je velký dlužník k nám divákům.Paní Yveto,hodně zdraví a díky.
    • Re: Paní Yveta Simonová

      Paní Yveto přeji Vám vše nejlepší,hlavně hodně zdraví a dobré pohody.Vaše písničky si vždy ráda poslechnu. Je při nich milo a teplo u srdíčka.Ještě jednou díky.
  • Blahopřání

    Právě se dívám na pořady o paní Simonové. Nějak jsem si nevšimla důvod, proč je jich najednou tolik po sobě. Ale bylo mi jasné, že má nějaké výročí, takže jsem šla hledat, jaké. Nestíhám žasnout!!! Určitě bych nečekala, že je to už 80 let.
    Chtěla bych paní Simonové k takovému krásnému jubileu popřát co nejvíce zdraví a mnoho životních radostí! Ona mně svými písničkami dávala radost v průběhu celého mého života, a rozhodně si za ně zaslouží jednak poděkování a také úctu, protože její písničky pohladí po duši i dnes, kdy je v "módě" zcela jiný styl.
    Díky Vám, paní Yveto, a ještě hodně dalších let!
    Lída
    • Re: Blahopřání

      Nelze napsat více, tedy se alespoň připojuji k blahopřání. Pořad právě
      skončil a pohladil na duši.
      Do dalších let paní Simonové pevné
      zdraví a jen to nejlepší! i.
      • Re: Re: Blahopřání

        TAKÉ SE CHCI PŘIPOJIT K BLAHOPŘÁNÍ.PANÍ YVETTA JE ÚŽASNÁ ŽENA,KTEROU OBDIVUJI CELÝ ŽIVOT PRO JEJÍ KRÁSU A ŠARM A HLAVNĚ PRO JEJÍ NÁDHERNÝ HLAS,KTERÝ MNĚ OKOUZLOVAL A DODNES OKOUZLUJE.KDYŽ JSEM SE NARODILA,BYLA PANÍ YVETTA JIŽ DÁVNO POPULÁRNÍ ZPĚVAČKA A JÁ JI JAKO MALÁ POSLOUCHALA V RADIU PO DRÁTĚ,A NYNÍ JI SLEDUJI NA YOU TUBE.DNES JSEM SLEDOVALA VŠECHNY POŘADY S YVETTOU SIMONOVOU,KTERÉ VYSÍLALA ČESKÁ TELEVIZE.BYLO TO JAKO POHLAZENÍ PO DUŠI.
        • Re: Re: Re: Blahopřání

          Dobrý den,

          našel jsem na internetu Váš příspěvek, kde hezky píšete o paní Simonové, a obracím se na Vás s prosbou.

          4.11.2008, v den 80. narozenin paní Simonové se mi nepodařilo natočit si pořady, které v ten den ráno ČT na její počest vysílala. V mém bydlišti byl totiž přechod z jednoho typu vysílání na druhý, takže i když jsem počítač řádně naprogramoval, aby mi to nahrál, nenahrálo se nic.

          Nemáte ty programy nahrány náhodou Vy?

          Rád za ně zaplatím nebo poskytnu na oplátku výměnou něco jiného podle vzájemné dohody.

          Za odpověď předem děkuji.

          Rudolf Beneš, Praha 5
        • Re: Re: Re: Blahopřání

          Taky se dodatečně připojují s přáním všeho nejlepšího. Udělala jsem si doma u příležitosti výročí "párty" s písničkami paní Simonové, opravdu nádherný vzrušující a zároveň uklidňující hlas. A nad profesionalitou klobouk dolů!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit