Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší !!!

    taky k 70. Orchestru Karla Vlacha *14* *4*
  • Festival na Housce: Yvetta Simonová byla za bohyni!

    To je novinka! To my přece dávno víme. *14*
  • Yveta Simonová

    Milá paní Yveto
    Blahopřeji K Vaším narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Koncert v Třebíči

    Dobrý den,paní Simonová.
    Včera jsem byla na Vašem koncertě v Třebíči, kde jste vystupovala s Josefem Zímou. Koncert byl překrásný, nádherný, obdivuji Vás i pana Zímu. Ale konferenciér pan Suchánek Vám to jenom kazil. Jeho humor nic moc.
    Přeji Vám i panu Zímovi ještě hodně takových nádherných koncertů. A k Tomu potřebujete zdraví. A to Vám také přeji.
    • libuse

      Re: Koncert v Třebíči

      Dobrý den!
      Je hezké číst příspěvek od někoho, kdo byl na stejném koncertě jako já.Pan Suchánek se snažil, v šatně měl humoru až moc, vymýšlel, jak bude improvizovat, burčák mu chutnal, sršely z něho nápady, dokonce jsme se mu vlezli všichni čtyři do objektivu fotoaparátu, když nás fotil. Měl více pokusů, jelikož poprvé usoudil, že tam asi nebude paní Simonová vidět, a později se ukázalo, že měl správný úsudek - byla jí ve finále jen polovina. Paní Simonová zpívá nádherně, má pevnou vůli, denně 2x trénuje zpěv; jezdím na její koncerty se svým 11-tiletým synem. Jistě jste nás nepřehlédla, nesla jsem jí z 1. řady obrovskou kytici, další panu Zímovi a syn nesl kytici jen paní Simonové, a jelikož bylo panu Suchánkovi líto, že můj syn se vzájemně políbil s paní Simonovou, chtěl, v legraci, pusu i od mého syna, kterého si na pódiu k sobě zavolal. No, jo moderátor-humorista... Povedlo se mu tímto rozesmát hlediště, nejspíš se to lidem líbilo. Když odjížděli z Třebíče, měl humor asi největší, škoda, že to diváci nemohli vidět. A nedá se mu upřít galantnost. A panu Zímovi taky ne. Políbili nám, ženám - paní Simonové a mně, ruku, když se loučili. Ale to oni umělci - muži dělávají, s tím mám zkušenosti u p. M.Drobného, p. R.Adama, ... a pana Karla Hály, na kterého často vzpomínám. Hezké zážitky z dalších nádherných, nezapomenutelných koncertů paní Y. Simonové a skutečně počítačového experta pana J. Zímy - pracoval na PC i v šatně a šlo mu to skvěle, vyměnili jsme si zajímavé informace ze světa PC- Vám i nadále přeje Libuše. Ještě dodatek - paní Simonová si na internetu příspěvky nečte, nemá PC, ale občas jí nějaký pěkný odcituji a bývá potěšena.
  • libuse

    Poděkování nejdražší přítelkyni

    Má drahá paní Simonová,
    patří Vám mé vřelé díky za Vaši podporu mé osoby v době, kdy operovali mou maminku. Ještě, že Vás mám! Zítra ji konečně pustí domů a já s Luboškem se už nemůžeme dočkat. Přeji hodně zdraví Vám, celé rodině a taky sestřenici Dáši- brzy bude běhat jako veverka, uvidíte. Pa, pá! Libuše *4*
    • Re: Poděkování nejdražší přítelkyni

      Hodně štěstí!!! *3* *3* *3*
  • Facebook

    jo a na facebooku máme taky pár kamarádů *3*

    http://www.facebook.com/group.php?gid=120158370745&ref=mf
  • Ať se

    to dneska nosí, nebo ne, ať se to sluší, nebo ne, já paní Simonovou prostě MILUJU! *14*
    • libuse

      Re: Ať se

      Krásné, říkala jsem jí to, byla potěšena. *8*
      • Re: Re: Ať se

        *3* Děkuji, zdravím a trochu závidím. *8*
        • libuse

          Re: Re: Re: Ať se

          Dobrý večer!
          Jsou zde některá velmi krásná přáníčka. I pro mne je paní Yvetta Simonová neodmyslitelnou součástí mého života, jako slunce a den, břehem, na který když dopluji, tak vím, že jsem v bezpečí, ... a nedokáži si život bez ní vůbec představit.
          Hodně mi tato moudrá, hodná a krásná dáma pomáhá a za to, bych Vám, moje nejdražší paní Simonová, konečně veřejně ráda ze srdce poděkovala.
          Děkuji Vám, že jste taková skvělá jaká jste a že mi nejen svými písničkami dodáváte 25 let sílu k životu.Vy víte o čem zde píši ... Takže až si pořídíte notebook, tak si to zde přečtete. Přeji Vám oceán zdraví, moře vitality a potůček každodenních radostí! S úctou a láskou navždy Vaše Libuše. *4*
          • Re: Re: Re: Re: Ať se

            Milá paní Libuško! Paní Simonová,je skutečná CELEBRITA.Žádná rychlokvaška,dvouročenka za celebritu se vydávající!!!!!! Oslovila generaci mojí prababičky,té bude 80,babičky 62let,maminky 42let,mě 23 let :-) :-) :-),moje dcera 2,5 roku jí ráda poslouchá s náma na návštěvě u prababičky každou neděli,máme u ní klasický starý gramofon na černé desky,co po nich jezdí jehla *15* *15* *15* GRATULUJEM *15* *15* *15*
            • libuse

              Re: Re: Re: Re: Re: Ať se

              Začal dle jejího vzoru hrát na klávesy (ona hrála na piano, ale dnes již moderní keyboard toho dokáže více a je skladnější), zpívat, má absolutní hudební sluch, skládá už i drobné skladby. Poslouchá pani Simonovou na slovo, někdy i více než mne. Ale je to hodný kluk, dělá mi samou radost, od 1. třídy si drží pozici premianta třídy a nyní se připravuje k přijímačkám na osmileté gymnázium. Jeho spolužáci ani učitelka nechápou jeho vzhlížení k paní Simonové, ale jemu to nevadí. Navštěvuje se mnou její koncerty a vůbec ho ani nenapadne, aby skládal obdiv a úctu nějaké jiné zpěvačce. Ještě tak uznává Mistra Karla Gotta, ale to je malinko z jiného soudku - neboť to je zpěvák - muž, ovšem taky bezkonkurenční. Dávno již maminka pochopila, že žárlit nemusí, jelikož léta vidí příznivý dopad kladných činů paní Simonové na mne a mého syna a ty mluví za vše. No a paní Simonová k tomu ještě nádherně zpívá, tak je o dobrou náladu u nás vždy postaráno. Je hezké, když se poslední léta dozvídám, že čím více je paní Simonové let, tím se její publikum snad omlazuje. Na koncertech bývá zatím můj Lubomírek nejmladším posluchačem i s jeho přibývajícím věkem a je zábavné poslouchat babičky mladší než je paní Simonová, jak se dohadují o jejím věku, přičemž jí hádají vždy méně, než jí ve skutečnosti je. Paní Yvetta Simonová je legendární osobností již léta za svého života a je potřeba si jí vážit a pěstovat k ní úctu v mladé generaci. Takže doporučuji návštěvu koncertu s Vaší malou dceruškou, nebo alespoň setkání v zákulisí po koncertě; určitě to paní Simonovou potěší, když Vás s ní uvidí. S pozdravem Libuše
            • libuse

              Re: Re: Re: Re: Re: Ať se

              Dobrý den Klárko!
              Paní Simonovou by to jistě potěšilo, kdybyste jí řekla, co zde píšete mně. Je to krásné. Můj tatínek, který ji taky poznal a již 13 let tu mezi námi není, ji měl též moc rád, bylo by mu brzy 86 let, moje maminka mne k obdivu k paní Simonové a panu Chladilovi vlastně přivedla v mých 4 letech, ale "nesnesitelně šílet" jsem po ní začala až ve 14-ti letech a v 16 jsem měla možnost seznámit se s ní díky tatínkovi osobně, to už se mnou prý doma nebylo k vydržení. Maminka na paní Simonovou žárlila, myslela si, že jsem ji přestala mít ráda, tatínek mne podporoval a jezdil se mnou za ní do Prahy.Dnes je mi 40 let a můj syn Lubomír má 10 let a ten na jejích písničkách doslova vyrůstal od prenatálního věku.Chtěl se s ní taky seznámit, tak jsem mu to umožnila.
          • Re: Re: Re: Re: Ať se

            Krásné ! *3* *4* *3*
      • Re: Re: Ať se

        *3* *14*
  • koncerty

    Dobrý den,

    píšete tady o koncertech paní Simonové a já vůbec netušil, že ještě vystupuje. Moc rád bych ji viděl "naživo", jenže na webu ji tak nějak nemůžu najít. Vygooglil jsem již proběhlé koncerty, ale něco v Praze tento rok snad ani není *9*
    Nemáte někdo chytrý tip, jak její vystoupení najít, prosím?

    Předem moc díky!!

    Karel
    • libuse

      Re: koncerty

      Vzpomněla jsem si na některé koncerty paní Yvetty Simonové, které se letos konaly v Praze.
      Např. 11. února 2010 měla veřejnou nahrávku pro Český rozhlas v karlínském Studiu A.Moje maminka nastupovala do nemocnice na operaci, která se konala příští den a paní Simonová ji pozdravovala a držela pěsti, proto mi to utkvělo v paměti. Z posledních dnů měla 22. září zkoušku a týž den vystoupení na Žofíně s Orchestrem Václava Hybše k 75. narozeninám tohoto dirigenta a k 50. výročí založení orchestru. 30. září v Praze v Divadle U Hasičů (vlastní ho syn paní Simonové) měla vystoupení s názvem "Vzpomínky nám zůstanou." Moderoval ho Vl. Hron a A. Cibulka; dalším z hostů byl i písničkář Josef Fousek. 13. října měla koncert v Praze - Letňanech, byla jsem u toho, když jí to sděloval její manažer. Ráno 13. 10. byla ještě na kontrole u lékařky po chřipce. To jenom, co mi utkvělo v paměti, protože těch koncertů má paní Simonová mnoho po republice. Ona stíhá všechno, je to šikovná žena po všech stránkách !!! Moc ji fandím a moc ji se svým synem milujeme! Prohledávejte internet i pod jmény jiných zpěváků a orchestrů. Něco se tam občas objeví, ale je to fakt slabé. Hezký den a přeji a vřele doporučuji účast na některém z jejích vystoupení. Setkávám se s tím, že někteří lidé ani nevědí, že ještě paní Simonová zpívá, jelikož je málo vidět v televizi. Kdosi mi i řekl, že si myslel, že již zemřela. To jsem se div nerozčílila. ONA musí žít VĚČNĚ, alespoň při stejném zdraví, vitalitě, šarmu a kráse!!! Brzy oslaví narozeniny a doufám, že ještě spoustu dalších. S pozdravem Libuše *3*
      • Re: Re: koncerty

        Díky za odpověď a ne tak radostné díky ;-) za výčet jejích letošních koncertů v Praze, které jsem nezaregistroval. Jen o tom Hybšovi jsem věděl, ale jít na koncert jen kvůli jedné-dvěma písničkám, to ne.

        Přivedla jste mne ale na myšlenku získat ty koncertní data od jí blízké osoby, na kterou mohu být nakontaktován, tak to zkusím.

        Mějte se,

        Karel
    • libuse

      Re: koncerty

      Dobrý den, pane Karle!
      Můžu Vám jen poradit, zadat si do vyhledávače YVETTA SIMONOVÁ-VYSTOUPENÍ a číst pořádně každý příspěvek, protože jsou někdy až na zadních stránkách ty aktuální, o koncertech, které teprve proběhnou.Většina manažerů ovšem nedává na internet místa a termíny vystoupení paní Simonové.Já vím termíny koncertů od ní osobně a mohu Vám sdělit, že ve 2. pololetí r. 2010 měla v Praze vystoupení hned několik. 25.10.vystupuje s panem Zímou v Čáslavi, tak to ještě zkuste, ale domnívám se, že budou beznadějně vyprodány vstupenky.Hodně štěstí přeje Libuše
  • Stříbrný vítr

    Sobotní (13.2.2010) rozhovor s paní Simonovou na ČRo:
    http://www.rozhlas.cz/radion aprani/archiv/?p_po=4730

    Mimo jiné pouštěli i archivní písničku, název nevím, ale ústřední "slogan" je "Říkal, že ne, že ne...". Musím přiznat, příjemně mě při poslouchání mrazilo a už pokolikáté zase znovu smekám před pěveckým uměním a profesionalitou. *14*
  • Paní Yveta Simonová

    Také se chci připojit ke gratulacím paní Yvetě.Je dobře že televize nezapomíná na svoje dávné interprety.Paní Yveta je jednou z nich a pořád je to zážitek a pohlazení po duši, její vystoupení.
    Přála bych ji nadále životní pohodu a nám stále mnoho takových setkání a zážitků z jejího krásného hlasu a milého projevu.Televize je velký dlužník k nám divákům.Paní Yveto,hodně zdraví a díky.
    • Re: Paní Yveta Simonová

      Paní Yveto přeji Vám vše nejlepší,hlavně hodně zdraví a dobré pohody.Vaše písničky si vždy ráda poslechnu. Je při nich milo a teplo u srdíčka.Ještě jednou díky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit