Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Iveta Simonová je opravdová dáma a naprosto po zásluze dobrá zpěvačka. Dnes jsem viděl s ní rozhovor na internetu a musím přiznat, že jí to stále velmi sluší.
  • Yvetu mám moc rád a s Milanem to byla dvojka k pohledání. Jsem rád za takové zpěváky kteří přinášejí radost bez ohledu na věk inteligenci postavení a vůbec.Moje maminka Jí zažila v Písku na plovárně když tam nocovala před svým vystoupením. Rádi vzpomínáme i na silvestry a různá vystoupení sDvořákem a Bohdalovou kdy dávala večeru tu pravou šťávu. Věřím v brzké uzdravení a ještě mnoho hezkých zážitků ať z obrazovky nebo z rádia. Váš ctitel Standa *14* *1* *14* *1*
  • Vážená paní Simonová, před pár lety jsem si koupil třícédečkový komplet s názvem O nás dvou,který mám převedený na paměťovou kartu abych při jízdách na elektrokole měl v zásobě i něco k poslechu.I když jsem ročník šedesát,udivilo mě kolik písniček slyším poprvé.Ani přes několikačasté opakování nemám v úmyslu vaše skvosty přehrát někým jiným.Přeju pochopitelně aby jste byla zdravá a fit.Mirek Kupec,Jižní město.
  • Dobrý den,text nádherné písně "tehdy vítr vál,když jsi sbohem mi dal, jaký žal,že svál mé volání stůj".Nevíte,jak se píseň jmenuje a zda-li bych ji někde našla?Děkuji
    • . Chci mít stuhu 00:02:49 10. Tehdy vítr vál (Mi ton rotas ton ourano) 00:02:57 11. Sladké hlouposti (Something Stupid) 00:02:30 12. Whisky, to je moje gusto 00:03:11 13. Co bude dál (Et
      filmnadvd.cz/simonova-yvetta-zlata-kolekce-3cd *14*
    • All alone am I je originál, česky Tehdy vítr vál
  • Radost mého srdce

    ... ...
    . . . .
    . . .
    . .
    . .
    ..
    to mělo být srdíčko *14*
  • Yvetta Simonová

    Paní Yvetta Zpěvačka to je poklad.
    Celou dobu působení orch.R.A.Dvorského
    a orch.K.Vlacha.Nerzlučná dvojice
    Y.Simonová a M.CHladil.
    Na rozhlasových vlnách,média,
    gramofonové desky.
    V tomto požehnaném věku přeji
    hodně zdraví a štěstí pro Yvettu.
    Škoda,že už tu není Milan Chladil.
    S pozdravem! S Úctou!
  • Vzor dámy.
  • pitysek
    Paní Yvetto, přeji Vám k dnešním narozeninám, hodně dobrého zdraví a životní pohody. Taky radost z každého pěkného setkání se svými posluchači a pěkné chvilky v kruhu rodiny a u svých nejbližších,kteří Vás miluji,stejně jako my,Vaši věrní posluchači.
  • Dobry den,pani Simonova.Moc se mne libila Vase pisnicka....tenkrat na malem nadrazi,vedl jsi mne pod pazi dobre veda jak by ne,ze te ten odjezd nemine.....tvuj vlak presne ve tri jel,ty jsi s nim vsak neprijel...nezarlim ale nac si lhat,chtela bych tu stastnou znat,na nichz oci nechal tam,no pockej,to ti spocitam... to jsou jen kuse casti te pisnicky.Bohuzel jsem ji nikde nenasel.Neznam totiz ani jeji nazev.Prosim,je mozne si ji nekde poslechnout?

    Dekuji a s pranim staleho zdravi preje pekny den

    P.Konecny

    e-mail main82@gmx.de
    • Ta písenˇ se Jmenuje " Zmeškal jsi Vlak"
      Bohužel,kde se to nachází,Vám neporadím. To bych musel prohrabat vše s
      Yvettou. Seznam sice mám ale není tam poznamenané,kde se která písenˇ
      nachází. Snad Vám to postačí.J.H.
  • Milá paní Yveto,Vaše písničky jsem poprvé slyšel na pouti u kolotočů....bylo mě devět let,od té doby jsem chtěl po mamince Vaše písničky na deskách.Viděl jsem Vás o pár let později "naživo",na Černé louce v Ostravě.A právě včera mě došla deska od Oldies klubu na které je Suvenýr z Tokia,rok 1967.Ani možná nevíte,jaký je o tyhle desky zájem!Teď sháním písničku,Píše moře modré psaní.Taky miluji píseň,Po kom to dítě je.Nádherné reage!Děkuji za všechny písničky,které pomáhají i dnes v těžkých chvílích!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit