Přejít na výpis diskuzí

Sinéad O’Connor

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    Sinéad - to je špička ledovce
  • Dvě CD

    Prodámm dvě orig. CD v prvním vydání u Chrysalis - UK: LION AND THE COBRA + I DO NOT WANT I HAVENT GOT, ceny dohodou, 100% stav.
  • Ahoj, 22.6.ma Sinead koncert v pražské Stromovce, chtěla bych znát podrobnosti, ale nevím kde je najdu, poradte mi nekdo, diky *3*
  • Byl to mesíc a ctyri dny kdy mi nahle, umrel muj nejlepsí prítel Káša a díky písním Sinead to zvladam líp,díky za to ze je. *4*
  • Ahoj, Nutne bych potřebovala stáhnout ¨některé z jejích písniček z webu - prosím poradte mi nějaké webovky
  • Sinead

    Je sakra dobrá, úplně žeru píseň Troy...akorát ty deprese po poslechu... *4*
  • Pokud Bůh vymyslel něco lepšího, než je irská hudba, tak si to nechal pro sebe. Sinéad je jedinečná....
  • Nejlepší a nejhezčí zpěvačka,jakou jsem slyšela...kdybych jí potkala,hned bych jí sbalila :)
  • Sinead je avesome jeji hlas pohladi na dusi jsem rada ze se vratila k hudbe mohla by prijet opet do Cech je fakt dobra §§§ HEZKE VANOCE §§§
  • je sqvelá

    Její hlas je něčím zvláštní ale nevim čím- je takovy vlídný,plný lásky a ja nevim jaky. pri jejich pisničkach se vyborne relaxuje a vzpomíná.vždycky když si pisu denik tak si ji pustim - bez ní to proste neni ono...................akorat jeji vizaž se mi moc nelibi,ale to neni pri hudbe nic dulezityho..:))
    • aliceb

      Re: je sqvelá

      Má naprosto úžasný hlas, v tom se jí těžko kdo kdy může vyrovnat... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit