Přejít na výpis diskuzí

Sinéad O’Connor

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sinead má i kněžské svěcení

    Pro zajímavost uvádím, že fantastická zpěvačka Sinead O Connor obdržela neveřejně kněžské svěcení z rukou římskokatolického biskupa. Ač je její kněžské svěcení nezpochybnitelně platné, papež jí i jejímu světiteli uložil nejvyšší církvení trest - exkomunikaci, protože římskokatolická církev neuznává přirozené právo žen na kněžské svěcení. Mater Sinead tento trest však nepřijala a na znamení svého nesouhlasu veřejně roztrhala fotografii papeže. Za tento projev nesouhlasu s debilním papežským rozhodnutím jí budiž jménem všech žen neveřejně vysvěcených v římskokatolické církvi stotisíceré díky!
    • Re: Sinead má i kněžské svěcení

      A nejen vysvěcených! Jakože jsem atheistka, tak nejsem schopná pochopit, co má církev proti ženám a vůbec proti ledasčemu. Sinéadino prohlášení, že chce Boha ochránit před náboženstvím mě docela oslovilo. Jak říkám, v Boha ani nic jemu podobného nevěřím, ale každý má právo aby věřil či nevěřil pokud to myslí upřímně a jen si na něco nehraje. Římskokatolická církev si věčně na něco hraje a dávno už zapomněla, proč vlastně vznikla. Tak. Sinéad má v tomhle prostě pravdu a i když JPII. v rámci církve beru jako až překvapivě normálního, jiná reakce se snad ani čekat nedala.
  • Sinead O'Connor nezemřela

    Zpráva o úmrtí zpěvačky M. Sinead Maria Benadette O'Connor je nepravdivá!
  • Jo,jo Sinead je ta nejlepší, super hlas, krásná ženská,škoda že chce skončit,ale holt rodina je přednější.
  • Sinead je jedna z nej...

    Zdravím všechny fanoušky Sinead O´Connor. Myslím si,že její hlas je naprosto dokonalý.Snoubí se v něm láska i nenávist,jemnost i rebelská nespokojenost... Sinead je jednou z nejlepších zpěvaček 21.století.Přinesla do hudby svěží inspiraci pro ty,kteří jsou příznivci kvalitní hudby.
  • Sinead

    Je sakra dobrá, úplně žeru píseň Troy...akorát ty deprese po poslechu... *4*
  • Sinead je zázračná bytost

    Sinead poslouchám již 17 let a jsem naprosto šťastná,že existuje.Její písně mi nesčetněkrát pomohly,jsou úžasné,silné a krásné jako ona.Přeji jí ze srdce to nejlepší,hlavně ať je zdravá,šťastná a ať je tu s námi dlouho!!!!Miluji ji!!!! *4*
  • Je to tak

    Mam rad pitbulli))))))))))))))
  • Já sní už dávno chodím....

    ale ona o tom ještě neví!Chtěl jsem jí to už dávno říct,ale neumím anglicky.Tak jsem ji alespoň namaloval.(obrázky přidám do fotek).Mám její DVD.Co na ní miluji?Její rebelii,módu,vystupování a hlavně její kovově modré oči,které zvýraznila tím že odstranila vlasy. "Kdo zapomněl plakat,zapomněl žít" Sinead Ó Connor
  • Ahoj, Nutne bych potřebovala stáhnout ¨některé z jejích písniček z webu - prosím poradte mi nějaké webovky
  • Ahoj, 22.6.ma Sinead koncert v pražské Stromovce, chtěla bych znát podrobnosti, ale nevím kde je najdu, poradte mi nekdo, diky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit