Přejít na výpis diskuzí

Skai Jackson

OSOBNOST 23.11.2012 
153 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je nádherná užasná a je modelka i když toho kevina neznám souhlasím sním a tobě violetto řikám zmlkni komu se to líbí až dáa lajik nebo smajlíka nebo to se mi líbí :-) :-) :-) :-) :-) :-)
  • Není namyšlená , je to modelka já jsem viděla na you tube její sestřich a je bombá vijoletto tak si nedělej srandu nebo ji závidíš že ona je herečka a modelka a ty ne
  • Skai není modelka ale je herečka v Jessie jenom ani nehraje v sexy 40 to
    ti nevěřím lhářko prolhaná
  • Skai je moje nejlepší kamoska z dovolené.
    • měla už kluka ?
  • muze byt decka modelka jako Peyton List ne?????????????????????????? *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Je krásná,mladá a talentovaná sice bych jí tipla míň let ale to neva no..Možná se proslavila reklamou na náplasti a ty co říkají že je hnusná jí jenom záviďej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *9* *10* *16* *12* *1*
  • No je roztomilá ale není modelka ona si to vymyslela aby jí lidi záviděli je namyšlená a vypadá jao léčba tedy i to ale ze všeho nejvíc je to kurv.
    • Radši nemel skai se aspoň nevydává za violettu a má svůj vlastní úspěch takže drž hubu ty kur v. a pí*a
    • nemůžeš o ní něco takovýho říct!!!
      vždyť jí ani neznáš osobně! *16* PGK
    • Máš pravdu miluju tě Violetto!!!
      • Ty jsi taky upně blbá vždyť to není opravdová Violetta(martina stoessel)
  • bellathor1996
    je roztomilá ale je mi divný že jí je 11
  • Skai není modelka!Je jen herečka....A kariéru začala tím,že hrála v reklamě na náplasti!
  • prosim te ty ses nesmyslna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší