Přejít na výpis diskuzí

Skai Jackson

OSOBNOST 23.11.2012 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to len namyslená modelka z Jessie
    • Jsem jiná Martina vlastně Izabelka444. NECHTE Martu na pokoji tak ji nemá ráda. no a vy taky někoho nemáte rádi. Je odvážná že to napsala a vy pitomci jdete za cameronem boycem jak říkáte že je nádhernej sbohem *16* . Marti kdyby otravovali napiš mej se pa pa. Ps jsi dobrá
      • To je fakt odvážné no napsat na internetové stránky jaká hrozná pro ni skai je. Větší ofvahu sem teda ještě neviděla (ironie)
  • zuri je roztomilá holčička a má tvář jako andílek je to zlatíčko *4*
  • Zuri je krásná , ale to co vy tam píšete ..... To je jak kdyby to psal někdo o tobě . Zuri jsi nejlepší
    • máš pravdu.
      a navíc někdo tam o ní napsal že je (je to sprostý)
      a navíc zuri tam nepsala.
      psal tam o ní někdo jinej.
      souhlasim s tebou roky *3*
  • viete čo ty ktory tu na skai píšu same kraviny tak ty na nu iba žiarlija je moc zlata ...
  • Alysa kolko mas rokov podla mna to pises ty a nie tvoja sestra ty si mala namyslena baba a este jedno slovo o zuri tak pridem k tebe a neskonci to dobre ....
    *16*
    • Už sa bojím
  • ahoj zuri v jessie melas dobrej styl a ten dychanek s bertramem tobylo dobry *14* nebo jak se bala tych panenek hele vodepis nekdy na muj komentar ale lidi co napsaly tam na hore to bylo hnusny tal pppaaaaaaapapa hello *14*
  • bože lidi nezáviďte každý nevypadá na svůj věk a náhodou je fajn a ve filmu Jessie je úžasná a strašně roztomilá :))
  • ona vyzera na nejakych max 8 a nie 11! sak ja mam 13 a vyzeram ooooovela vacsia v Jessie som myslela ze ma dajakych cca 7! *8*
    • ty se jmenuješ stejně jako já *1*
  • Je to len malé,osoplene,špinavé,škarede,rozmaznlene malé decko. je to len namyslená modelka
    • Ty seš pí*a jenom na ni žárlíš protože je hezčí a uspěšmátak se podívej do zrcadla na sebe a pak uvidíš že škaredé a osoplené děcko si ty
    • TO teda neni!
      • TO teda je
  • Mě je 11 a sem vyspělejší... mě přišlo že v Jessie á tak 8. A že Ahoj v reálu má taky 8. A je jí 11 a je modelJá? Tak to je blbost: -p
    • hele modelky nejsou jenom dospělý *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit