Přejít na výpis diskuzí

Skai Jackson

OSOBNOST 23.11.2012 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podľa mňa je len namyšlná modelka z Jessie
    • bože ALYSA!!!! podle tebe je všechno blbý nebo namyšlený..
      vážně když takhle dokonale píšeš..komentáře..dobře ale jediný co zatim vidim jsou od tebe komentáře...hnusný :P kromě Camerona Boyce! že s nim chodíš......tak kdo ti to bude věřit!!?!? sorry..ale ....dobře napsala si že "podle tebe" je Skai namyšlená modelka z Jessie!..třeba podle mě neni! ale..."podle tebe"...u Debby Ryan si napsala že je zas namyšlená herečka... což si myslim že neni pravda! :P :D nech toho!
      • máš naprostou pravdu!
        taky si myslim že jí neuvěří ani ten největší blb na celym světě že chodí s cameronem. *16*
      • Ja to nepísala. Mám segru menom Maria. Zmenila som heslo ale som mi ho zis´tila a ver mi ja by som to nikdy Na Zuri a na Debby nenapísal
        • No jasně
    • to neni pravda
  • co si o sebě myslí ALYSA
    ´je nádherná protože ja malá
    • Zuri je mala krava, keby ju DEBBY RYAN nevytiahla na vrchol tancovala by v striptíz bara doteraz.Ano je to pravda. Na nete to píšu. Skai je nádherná v moje SEXY RITI
      • ty kra.a sprosta vsetko co pisu na nete neni pravda !!! *16*
    • Ona je škaredá. DEMI LOVATO je krajšia.


      Skai je obyčajné dievča.keby ju Debby Ryan nvytiahla na vrchol bola by len SKAI JACKSON čierna
      • vis je to i jeji zásluha kdyby neumela hrat tak by to i tak nebyla obycejna holka každý sme necim vyjmecni
      • Ehmmm... neušlo ti jen tak náhodou, že Demi je 20 a Skai je 10?? To tam ten rozdíl nevidíš, neumíš počítat nebo jenom závidíš? Podle mě se Skai vůbec nemusí schovávat za Debby(hraje líp, než ona). Navíc by Skai nebyla jen obyčejná holka, protože ona má talent, který ty boužel postrádáš. A to, že chodíš s Cameronem, ti tady fakt nikdo neuvěří.
        PS: nejsi trochu zatížená/ujetá na Jessie? Holka, vypadni ven, jdi se bavit s kamarádkou. Tim, že budeš hejtovat Skai toho moc nezažiješ:D
  • Zuri je fakt nádherná a moc ji obdivuji *14*
    • Zuri je pii...... a namyslená modelka. Co robila s každým
      • Izabelka444
        Je jí DESET ty blbe
        • Už 10 ročný to robia. Mala by si vidieť- 10 ročný už fajčia
  • ona se narodila stejné jako jááááá
  • Podľa mňa je to MONSTER.A je škaredá..... Len to zakríva Make-upom
    • Hele. Mám zlú náladu. A nepotrebujem aby si ma ešte aj otravovala.Písala to segra. Takže si to vyriad s nou
    • podle me si ty mostrum a vsadim se ze je mnohem hezci nez ty takze neurazej *16*
  • Chtěla bych být jako zuri ma nadherne vlasi a moc se mi liby
  • Ráda se dívám na jessie chtěla bych být jako ona *14* *2*
  • podle mně je krásna *14*
  • jsi uplně úžasná *14* *15*
  • podle mě je namyšlená modelka
    • No podle tebe! Ale jak to můžeš říct když jí neznáš!
    • souhlas
      • Súhlas. Presne, ona je nechcem povedať čo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit