Přejít na výpis diskuzí

Snoop Dogg

OSOBNOST 31.12.2006 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mya

    ahoj vy už nepíšete nebo co? *9*
  • Re: mya

    AŽ PŘIJEDETE TAK MI MUSIS VSECHNO POVEDET *4*
  • mya

    cus uz dlouho jsme si nepsali vit nevim kdy presne prijedem ale pochybuju na jare ja uz tam chci byt v cechach ja uz nechci byt v anglii uz me to nebavi mela jsem noveho kluka on byl super ale dala jsem mu kopacky ja ani nevim proc me uz lezl na nervy ale iplne je krasny cauky nechame to na potom cus
  • iriz

    cus co novyho radsi to nechame na potom az prijedeme ja mam tak moc co rict ale strasne
  • irix

  • mya

    ahojky karčo tak co novýho jak budeš moct tak napiš já toho mám taky moc na pokec uz se těším až přijedete i když to bude asi za dlouho *4*
  • miluju te lasko
  • irenka

    ahoj ireno si tam karina
  • Karin

    Ahoj Karin jsi tam? *9*
  • Ashlee

    Snoop Dogg je skvělej chlapík kdo by se s ním nechtěl osobně setkat já jo a co vy napište *13*
  • keisha

    cus konecne pisu moc veci se stalo az se mi chce brecet pocitac nemame zapnuty mi si pro tebe prijedem za 2 roky a budes tady snama moje mama rikala ze muzes prijit ale jak mi tam prijedem tak ty uz pujdes snama uz bydlime v cardiffu zrovna jsem ve skole cus
  • mya

    Pořád čekám jestli mi nenapíšeš ale asi už nemáš internet.Karin ale jestli budeš moct,tak mi napiš.My máme v červenci prázdniny už se těším a vy máte prázdniny kdy?
  • MYA

    JAK TO ŽE MI NEPÍŠEŠ,TAK AŽ BUDEŠ MÍT ČAS TAK NAPIŠ!!!!!!!!! *9*
  • Snoop dogg

    Prostě hvězda. *5*
  • MYA

    TO JE SUPER,ŽE PŘIJEDETE VÍŠ JAK UŽ SE TĚŠÍM UŽ SE MI DOST STÝSKÁ A KUPOVAT MI NIC NEMUSÍŠ MĚ STAČÍ ŽE PŘIJEDETE *4*
  • iriz

    cus uz si muzeme psat co chces koupit mi jedeme za vami tak si rekni co chces jo ja mam moc novych zprav ale az prijedem tak ti to vsechno reknu jo tak pozdravuj vsechny kiss kiss
  • mya

    aha tak až budeš moct tak napiš *3*
  • mya

    tak to už ti asi psát moc nemám že ? víš co karčo až budeš moct tak napiš tak ahoj jo a karčo tak na jakou mám psát adresu? *3*
  • iriz

    cus ja ti taky nemuzu psat tak si stoho nic nedelej ja uz stim klukem nechodim uz mu seru do rici a ja ti moc psat nemuzu protoze mame vyonuty pocitac a stehovali jsme se kiss kiss
  • mya

    KARIN TY MÁŠ KLUKA? *14* JÁ NE VŠAK TO TADY ZNÁŠ.S TÍM KLUKEM TO JE DRSNÝ TADY SE NIC TAKOVÉHO NESTALO NAŠTĚSTÍ.JO SORRY NA TO KARIN NA ZAČÁTKU JÁ SI NEMŮŽU ZVYKNOUT NA TO TVOJE JMÉNO MYA.JINAK SORRY ŽE TI MOC NEPÍŠU MÁM TOTIŽ MÁLO ČASU ALE PRO VÁS SI ČAS UDĚLÁM.JINAK NIC NOVÉHO POŘÁD VŠECHNO STEJNÉ.UŽ MUSÍM JÍT TAK ZATÍM *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit