Přejít na výpis diskuzí

Viktor Sodoma

OSOBNOST 14.5.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Agent STB ? OK. Takze dekuji..
  • Nedávno som sa niekde dopočul, že Viki sa venuje nejakému hotelu pri Prahe a vraj tam aj robí všetko, čo je nutné. Myslel som, že to na nete nájdem ale zatiaľ iba pátram. Prečo?
    Ako študent VŠ som ako začínajúci novinár urobil s Viťom prvý rozhovor, bolo to strašne dávno, tuším v roku 1972, keď koncertoval s tromi vokalistkami Girls Lcd. Tie pesničky, ktoré sa tu spomínajú - od papouška až po děťatko... mali byť kantilenami, ale kvalitou nedosiahli úroveň pesničiek ako Rusalky, Konec leta, Proč básne píšu vám, Good bye či Mne v mládi často líbaly múzy, dokonca na koncerte spieval aj známy hit z muzikalu Hair. Kupoval som si jeho platne ako blázon a počúval som ich do omrzenia, aj po toľkých rokoch si občas prehrám a verte, Záhradník a Brabec, to boli majstri krajčíri, čo dokázali Viťovi ušiť vždy superhit. Rusalky boli podľa mňa asi vrcholom všetkých jeho pesničiek. Zaujal ma tiež aj na beatfóre a festivaloch, kde bol vyhlásený za najlepšieho beatového speváka.
    Vie prosím niekto potvrdiť správu o tom, že Viťo má nejaký vlastný hotel či penzión neďaleko Prahy? Rád by som ho totiž navštívil. Ďakujem
  • Zlatej Viki byl už od mého dětství mým velkým oblíbencem a tím taky zůstal, i když už jsem dnes "velkej kluk," hihi...Je jednou z výrazných osobností naší kultury šedesátých a sedmdesátých let. Bohužel se ocitl ve špatném prostoru i čase, důsledkem čehož měl problémy se svou seberealizací na uměleckém poli. Viz nutný odchod z kapely F.R.Čecha, neboť muzika se "tvrdila..." Do toho komunisti... Přesto si ke svýmu kumštu Viktor vždycky cestu našel a výrazně v něm vynikl. Vždycky to byl od pohledu sympaťák obdařený neobyčejně příjemným hlasem, který se pořád pěkně poslouchá. Nevím o tom, že by si někdy na cosi hrál, nikdy se nesnížil k tomu, aby byl nějaká namyšlená primadona. Takže sympaťák nejen svým zjevem a hlasem, ale i povahou. Z hloubi svého srdce mu proto přeji pevné zdraví a aby nám tu ještě hodně dlouho zpíval a bavil nás!!! *3*
  • Ahoj Viktore,
    Rád bych s tebou projednal případnou spolupráci, prosím o zaslání č. mobilu.
    S pozdravem Milan Šteruský - The GERONT Shadows Revival
    602 33 22 58
  • Všechno nejlepší k vašim narozeninám,moc rád poslouchám vaše písničky a chtěl bych aby jste nazpíval ještě nějáké to cd.
  • V loni na Řípské pouti jsem měla možnost po dlouhé době slyšet zpěváká mého mládí.....nezklamal.
    Dneska klušu na něj u nás v čajovně....nemohu se dočkat.....držím palce, hodně štěstíčka
  • Zajímalo by mě, co je s tímto zpěvákem. Vystupuje ještě vůbec někde? Už dlouho není o něm slyšet.
  • Narozky!

    jestli se dobře koukám tak má zítra Viky narozky. Tak Ať Ti to pořád dobře zpívá a zůstanete pro všechny generace stále "green "
  • Era Matadors

    Jsem rád že éra Matadors je stále v podvědomí mnoha lidí a že opět se písničky z tohoto období ¨produkují v podání Viktora Sodomy. Rádi bychom s kapelou Eminent ve Znojmě přispěli k šíření písní z této doby ale je velmi problematické sehnat texty. Pomůže někdo?
    Bral bych jich víc ale nyní mi jde hlavně o I´m So Lonesome. Email:JLecitel@ seznam.cz Díky .
  • Těšíme se na Řípskou

    Moc se těšíme na Řípskou pout 23.4.2011 od 12 Hod. Hlavně at vyjde počasí jako před pár lety. To bylo Super! Také jsem to dříve psal na stránky obce Krábčice. Jsem rád že bude stejný program.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit