Přejít na výpis diskuzí

Soňa Pavelková

OSOBNOST 31.12.2006 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hvězda snů

    sleduji superstar od začátku a jak tady někteří píší že soňa nevypadá na 15let teď už je to pravda na začátku superstar si hodně lídí řeklo je co to je za mládě ale soňa ukázala národu českému že i z mláděte se klube krásná slečna a kdo pak by si pomyslel že to dotáhne tak daleko ale je to tu soňa na sobě fakt tvrdě maká a já jí věřím že ještě ukáže víc má v sobě skryté eso které teprv vytáhne z rukávu a doufám že to bude v úplném finále soňo přehu ti hodně štěstí a věř že i při sebemenším zaváhání odemne ty smsky vždycky mít budeš a vůbec nechápu jak může ilona v porotě někoho kritizovat vždyť sama neumí zpívat přbírá písně od jiných interpretů ale sama nic pořádně nedokázala tak se drž soni miluji tě!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *4* *14* *16*
  • S.P.

    Mám ji strašně moc ráda drž se Soni drž! Moc ti s mamkou fandíme! *14* *4* *14* *3* *1* *15* *15*
  • Vojáku

    Tak na takovýho 13-tiletýho usmrkance určitě Soňa čekala. A mobil se píše s měkkým i.
  • Miluju tě*6*

    soniško milovana poslal sem ti aspon 100SMS určitě na to máš *3* rád bych si stebou zatancoval *3* jsi andílek *4* hele napiš mi na E-mail tvoje číslo na mobil ploším moc ploším cu tě je mi 13let...!!!muj E-mail ->Vojak11@seznam.cz tak mi na tento E-mail napiš tvoje číslo na mobyl ploším a mějse klásně držím ti palečky tak pp *14*
  • webová stránka

    http://www.sona-pavelkova.webgarden.cz/
  • Muluju Soňu. Je nádhernááááááááááááááááááááááááááá!! a moc pěkně zpívá!, tak jí lidi pomožte dostat se co nejdál!!
  • Soňa

    Soňa je moc krásná holka, krásně zpívá. Jak zpívala Pink bylo to nádherný a ty vlasy byly moc krásný. Moc jí fandím. pořád do kola poslouchám všechny písničky, které zpívala, je to nářez. Soňa nevypadá vůbec na 15ti letou, ale vypadá vyspěleji. Sonička se mi moc líbí, je tak krásná. Soni drřím ti moc palce ať se dostaneš co nejdál *14* *4* *14* *3*
  • webová stránka

    http://www.pavelkovasona.webgarden.cz/
  • Je to strašně krásná a sympatická holka, která hrozně dobře zpívá. Moc bych jí chtěl poznat osobně! JE NEJLEPŠÍ A JÁ JÍ FANDIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
  • Ted jsem poslouchlal pořád dokola Sonu Pavelkovou-hodnotím ji velice kladně:zabarvení hlasu,intonaci,cit dát do skladby něco krásného.Moc se mi líbí a myslím si,že umí zpívat profi už v 15 letech a beru to tak jakoby vyhrála i předcházející dvě Superstar, tak mě to vzalo a tak to cítím.Moc pěkné Soni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit