Přejít na výpis diskuzí

Sonny Moore

OSOBNOST 30.4.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *14* *14* *14* *14* *14* skrillex moja životná láska :DD máme toho tolko spoločneho xD napr.tiež mam 160cm :DD tiež som kozorožecä29.12.2000) som pekná jak on :DDDD takže asi tak čusik *14*
    • biggestfan
      Když si pěkná jako on tak můžeš mít kohokoliv:DDDD
  • Happy Brithday
  • ja se zamilovala! ta jeho šíleně skvěla hudba, ty jeho brejličky!! zlatíčko moje, skrillex forever!!!
  • sorry lidi ale tohle není žádná hudba *3*
    • Žádná hudba jo?Chtěla bych slyšet dělat hudbu tebe *1* *15*
  • Lol Sonny byl pěkně hnusnej když mu bylo nejak 16 ale teď... Jako Skrillex o dost lepší !! *4* *14*
  • :D neuražte se ale občas se mi podle těch fotek s těma hoškama zdá že je dobrej bu*ernat ! :DDDD
  • HEROINE

    Ať si řiká kdo chce co chce tohles je ten nej zpěvák na celym světě.A nejen on ale celá jeho grupa FrOm FirSt tO LAst *14* *14* *14* *14* *14* *14* sOnnY MoOrE = my honey
  • brouček

    ale i jeho sólovka je dobrá *1* já ho prostě žeru..nemá velkej nos má krásnej nosánek je prostě boží *14* můůj miláček prostě *14*
    • ty di taky dop*dele
  • Sonííí

    Sonnďa je prostě miláček, ale je šííílená škoda že s fftl odešel *9* booože, zpíval tak nádherně... ale pořád je to sonny, i když zpívá to strašný electro... Ach jo lidi... ja chci zpatky starýho, klásnýho, kouzelnýho sonnyho *9*
    • di do p*dele
  • Hej není tu ňákej volnej kluk ? Pocházím s Morkovic A je mi 12. Kdyžtak mi napište na fb: pavca hrstkova toto je můj fb.. Pište pište. Jsem nažhavená a s klukama to celkem umím.:-P. Ták čau a pište. Inak Skrillex je nej *14*
    • ty to s klukama umis? vzdyt ti je 12 :D :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit