Přejít na výpis diskuzí

Sophia Loren

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,chtela bych se zeptat kde bych mohla stahnout její filmy,nejake jsem nasla ale nektere ne (např:Štěstí být Ženou) tento film bych si rada stahla,ale nevím kde. Nebo jestli ho někdo mate tak mi můžete zaslat na e-mail haronkova@seznam.cz Prosila bych vás jestli by jste mi neporadili kde stahnu většinu filmu nebo jestli by byl nekdo tak ochoten a mohl mi je poslat. Prosím *3*
  • NÁDHERNÝ DEN,,,Sofie byla a je naprosto fenomenální herečka a opravdu překrásná žena s velkým Ž.Neměla a nemá obdoby.Jsem také velice hezká žena,,,ale Sofie je naprostým fenoménem této doby.Strašně ráda se dívám na všechny filmy které natočila a na její fotografie,a prostě pořád žasnu nad tak strhující sexy krásou.Nikdy neprošla skalpelem plastického chirurga a i za to jí patří veliký obdiv a dík---protože ukazuje tak, že i ve vyšším věku může být žena nádherná a žádoocí.Anavíc jako milující a obětavá manželka a matka nikdy neselhala---ba právě naopak.Tožím po tom aby zde na této zemi byla zdravá,nádherná a šťastná s námi kteří ji máme velice rádi co nejdéle.,,,LVICE1954,,,. *3* *4* *5*
    • Dobrý den,prosím vás nevedela by jste kde bych stahla všechny filmy sophie lorenové nebo jestli by jste nebyla tak hodná a jestli nejake mate,jestli by jste mi je nemohla poslat na e-mail haronkova@seznam.cz. Děkuji *3*
  • Po roce opět přeji k narozeninám hodně zdravíčka a obdivuji stále krásnou herečku, elegantní dámu a skvělou matku. Ať jste stále plná energie a vitality. *14* *14* *14*
  • Sofie je ideal krasne zeny
  • jankoma
    Hodně zdraví a dlouhá léta *6*
  • Velice gratuluji ke dvěma šťastným sedmičkám *14* *3*
  • Blahopřání

    Hodně zdraví a krásy, kterou máš stále stejnou jako před lety. Obdivuhodné ! *3*
  • Bella Sophia

    Vše nejlepší k narozeninám velké dámě italského filmu *14*
    • Re: Bella Sophia

      tak mám zas narozeniny *3*
  • Je jako víno

    Tahle nádherná žena je jako víno. Čím starší, tím chutnější. Je opravdu nádherná, na filmy s ní se lze dívat do nekonečna.Škoda jen, že v televizi je tak málo k vidění. Přeji jí moc a moc zdraví. Kéž bych jí byla aspoň malilinko podobná, to bych si vyskakovala. Jiřina
  • Jedinecna

    Jedinecna a nejhezci herecka vsech dob az do dnes. MA vsechno co zena by mela mit Je to zena s velky Ž
    • Re: Jedinecna

      Opravdu Žena a mít každa z nás něco od ní tak si jenom můžeme fandit *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit