Přejít na výpis diskuzí

Sophia Loren

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvalitní herečka ale Gina je Gina

    Sophia je dobrá herečka ale její největší konkurentka Gina Lollobrigida mě vždy zaujala více samozřejmě hlavně svojí krásou nechápu že tady v osobnostech chybí taková velká hvězda redakce by to měla napravit!!! *13*
  • vždy krásná

    vždy pro mě byla vzorem,nádherná žena,vždycky jsem se jí chtěla aspoň trochu podobat,pamatuji si ,že jsem se alespoň líčila jako ona avšak samozřejmě ona je jen jedna *3*
  • Nemá konkurenci.

    Filmy se Sofií Lorenovou, zvlášť z její pozdější doby, jsou nezapomenutelné. Ale je také výborná kuchařka, vydala knihu receptů z rodného kraje Neapole, buhužel, u nás se nedá koupit. Herečka takových kvalit nemá v současné době konkurenci.
  • Úžasná žena

    žijící bez skandálů a ve svém životě učinila mnoho kroků, které ji šlechtí. Obdivuji Vás Sofi - a na naše shledání v roce 1998 nemohu zapomenout. Žena s velkým Ž a rychlokvašky typů Angeliny Jolie a spol. se mohou v jejím stínu pouze krčit. *14*
  • Sophia Loren Cine Debute

    http://www.xxxforums.com/showthread.php?t=965&high light=sophia+loren *8* *8* *8*
  • faninka

    Mám tě ráda už bezmála 40let.Vždy jsi pro mě zosobnovala krásnou osobnost,která může být dámou i obyčejnou ženou a že jsi si jich spoustu zahrála ,hlavně s Mastroiánem jste byli kouzelný .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit