Přejít na výpis diskuzí

Soulja Boy

OSOBNOST 6.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upirek.555

    Pán Úžasný

    je to prostě úžasnej borec krásně zpívá baví mě to...:-)žeru ho *14*
  • Nevííte kde ...

    Ahooj...Nevíte kde seženu plakát od Soulja Boye ..?Plsky když tak mi napište na e-mail souljagirl12@seznam.cz díííííííííííky
  • soulja boy

    je užasnej hezky zpívá ale hlavně je hezkej kiss me thru the phone a soulja girl užasný písničky
    *14* *1*
  • FOR : a7xshadows

    metal a rock jo to sou pěkný sračky myslíš že tohle vymývá dětem mozky jo já slyšim metal a chce se mi blejt já to nechápu tohle je fanklub soulja boye tak newim co se sem sereš s metalem
  • soulja

    on hraje ve filmu Nikdy to nevzdávej ? já bych řekla že ne ale nwm *7*
    • Re: soulja

      on tam má jen písničku Crank that :D a navíc je to remix s Travisem :D
  • Arab

    Arab??Je nejlepší
    • lucilautner

      Re: Arab

      jo tky si mislim soulja boy-hm toho miluju ale arab je hezci no jo no ale jsou naky sprosty ze jo.YAAA BITCH YAAA *13*
  • chesi

    SOujla Boy jee najlepsii....áá jaky fajnyy D:DD:D zboznujem hoo....a fuuj neznáásaam rasisow nech skapuu
  • ou

    Kiss me thru the phone.... nejlepší song *14*
  • soulja the BEST boy

    jediné co mě na souljaboy sere je žhe nwm jk se ta jeho značka jmenje:(jesli to wíte pls napište mi na slip.ml@seznam.cz dík moc za odpowěd
    • faladuna

      Re: soulja the BEST boy

      Ta značka se menuje ,,Yums" ale to ty jistě už víš ;)
  • R.I.P. Soulja Boy

    Víte, že je Soulja Boy mrtvej..??Nekecám do youtube.com napište Soulja Boy is Dead..!!! *9*
    • Re: R.I.P. Soulja Boy

      *1* *1* *1* tak to je pěkná hovadina,jelikož na jeho oficiálním youtube,jsou kazdou chvili nove videa *15* a na ms chodí skoro každý den,takže asi hovno *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit