Přejít na výpis diskuzí

Soulja Boy

OSOBNOST 6.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soulja

    on hraje ve filmu Nikdy to nevzdávej ? já bych řekla že ne ale nwm *7*
    • Re: soulja

      on tam má jen písničku Crank that :D a navíc je to remix s Travisem :D
  • Soulja Boy

    Ty piča vyprávať kktiny na Soulja boya wieš ale keby si si prežila všetko čo si on musel vytrpieť tak by si zbadala!!! ty čupka Soulja Boy is Best!!! *5*
  • ou

    Kiss me thru the phone.... nejlepší song *14*
  • lucilautner

    Prosim

    Jo soulja boy je the best,Ilove him.Nemohly by jste nekdo udelat profil i Arabovi ja bych ho udelala ale nic o nem nevim a nemam ani fotky,takze se nekdo nak pokuste *7* *1*
  • ***oujee***

    hej jko soulja boy & arab...sou fact best...kdo proti nemu neco ma...tak at sem napise!!! *5* .... *8* ..........
    • Re: ***oujee***

      Arab to je moe láska:D ale fakt nedělám si srandu
    • a7xshadows

      Re: ***oujee***

      je to sráč. další negr kterej bude dětem jako ty vymývat mozky. dej se na rock nebo metal. je to lepší.
      • Re: Re: ***oujee***

        Máš něco proti negrům???Prosím tě kdyby oni nebyly tak by ta hudba byla o ničem!!!A Soulja Boy je moooc velký frajer ..Víš co každej má jinačíí ŠtyloOos víš co ne....ale metal nebo rock jsou fakt mooc ubohý sračky..A jestly máte něco proti Soulja Boyi napište mi na moe ICQ a uvidíme...Moe icko 464-721-088
      • Re: Re: ***oujee***

        no jasně rock a metal fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůj
        • Re: Re: Re: ***oujee***

          to je pravda hip hop je nej.lepsi *14*
      • Re: Re: ***oujee***

        :D a rock a metal dělaj co wždyt ti blázni co to poslouchaj jsou upa mimo kámo
      • vezuna

        Re: Re: ***oujee***

        Sklapni ty rasisto!!! Dětem vymívá mozky jedině metal!
        • Re: Re: Re: ***oujee***

          upe moooc pravda..hip-hop is BEST
        • Re: Re: Re: ***oujee***

          no jako nemám rád SBoye a nemám rád metal a rock...nicméně mě zajímá, co vás fascinuje na smrkánkovy jménem soulja boy...víte vy vůbec o čem repuje? *7*
  • upirek.555

    Pán Úžasný

    je to prostě úžasnej borec krásně zpívá baví mě to...:-)žeru ho *14*
  • Všichni tady píšete jaký je to ubožák a asociála ja nevim co všechno ale ani jeden z vác co nadáváte na jeho účet tak v životě nedokážete ani třetinu to co on u mě má hlubokou poklonu protože ten člověk se z úplný nuly dostal na vrcho a nikoho k tomu nepotřeboval před takovíma lidma co jsi splní sví sny a dokážou to co né každý já akorát smekám :-) a těm jako vy co akorát závidí a mají silný řeči přes internet tak vám se leda směju *12*
    • Máš pravdu .. :) všichni který tohle řeknou neboli napíšou jsou pro mě ubožáci nebot jen mají nervy .. :) ;) *3*
  • Arab

    Arab??Je nejlepší
    • lucilautner

      Re: Arab

      jo tky si mislim soulja boy-hm toho miluju ale arab je hezci no jo no ale jsou naky sprosty ze jo.YAAA BITCH YAAA *13*
  • Nevííte kde ...

    Ahooj...Nevíte kde seženu plakát od Soulja Boye ..?Plsky když tak mi napište na e-mail souljagirl12@seznam.cz díííííííííííky
  • ..

    i kdyz rap a hip moc nemusim tak musim priznat ze soulja boy je fakt super zpevak a jeho pisnicky sou taky bomba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit