Přejít na výpis diskuzí

Stacy Ferguson

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anna.N
    Všechno nejlepší
  • Všechno nejlepší!
  • Zpívá úžasně!
    Kdo by ty písničky neposlouchal?!!
  • kyka14

    Trapka

    Fergie je pekne trapna jak se furt stira ke Slashovi. A zpiva jako ... zajimavě :DD Kdo ji mate radi tak to neberte osobne ale prostě je trapná ! ;)
    • ty ses trapnej! *16*
    • Re: Trapka

      Ty si akorád trapná vůbec o tom nic nevíš !!! Hudebníci si vybírají sami ským chcou spolupracovat na písni vole !!! takže se Fergie k nikomu nevtírá a už vůbec ne k plešounovi Slashovi !!!
    • Re: Trapka

      ty seš trapný kyko 14
  • teyla

    koncert

    Msím vám říc že Fergie splnila moje očekavání měla užasnej koncer a BEP minulej rok O těch musím ři že je to nejlepší skupina na celím světě a Fergie *1* *1* je úúúúúúúúžasná zpěvačka *14* *14* *14*
    • JO to bylo supeeeeeeeeeeeer
    • telodr

      Re: koncert

      jj to je jsou nejjjjjj
  • lenca29

    Happy Birthday Fergie Ferg

    Já Fergie přeji všechno nejlepší do života s Joshem, protože je to nejlepší zpěvačka a doufám, že ji to s Black Eyed Peas vydrží:)...už ted je to alespon 8 let co s něma je a to je opravdu co říct!:)

    (o BEP se můžete více dozvědět na mem blogu www.blogarous.blog.cz)
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšíííííííí
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4* *4*
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Fergie nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
    tady je odkaz....
    www.ladyrohlik.blog.cz/co-udelat- soutez

    A tam jsou i pokyny
  • gabi123

    PROSÍM VÁS O HLAS...děkuji

    ahoj :))
    PROSÍM O HLAS, JSEM DÍVKA ČÍSLO 24. NA STRÁNKÁCH inparty.cz/fotocasting/lipnik/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit