Přejít na výpis diskuzí

Stacy Ferguson

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • telodr

    fergie

    mne se fergie strašne líbí a nejlepší holka co znám se ji nelíbí to fakt nechápu prej že je ufnouraná pomocte mi prosím co ji mam
    říct
    ps.napište mi to do zpráv díky. *16*
    • niki237

      Re: fergie

      ježiš co bys ji rikala omg *15*
  • fergie

    Já mám ráda Fergiiny písně, ale ona zpívá tak hrozně, že to není možný. Poslechněte si ji na živo!!! fergiin zpěv je jen umělá hudba!!! *9*
    • niki237

      Re: fergie

      byla si nekdy na jejim koncertu?? *13* asi ne co?? tak klid *15*
    • Re: fergie

      Fergie zpívá skvěle aji naživo *16* Takže bannan !!!!!!!!!
  • majka096

    Fergie

    Fergie je úžasná! Z BEP ji mam nejrači *4* *4*
    • i ♥ B.E.P.

      JJ....je fakt dobra....♥ mam ji moc rada....+na nejakych fotkam mi ale prijde jko po plastice vseho... :/ ale neci ji pomlouvat a urazet...tkze sry jestli se to nejakyho vetsiho fanouska dotklo...:)...neci tu bejt za trapku..jen sem cetla par komentaru...a...faktis zabava neco tdy cist... *1* *15* tkze ji preju hodne stesti a at dal zpiva...moc ji to svedsi... *15* *1*
  • dominikciz

    hlasovat do hitparády

    Prosím hlasujte pro Fergie v hitparádě je tam zatím 1 ale příští týden bude 2 díl hitparády.Písnička se jmenuje:
    Gettin Over You.Odkaz je tady:
    http://rihannazpevacka.blog. cz/
  • fergi24

    ahooj

    stasy je supéééér ale jmenuje se stacy an ferguson a je fakt booožžžžíííí *1* *1* *1* *3* *15* *15* *15*
  • fergi24

    ahoj

    mám strašně ráááááda fergie ale jmenuje se správně stacy ann ferguson *13*
    • Tk nejak

      neim proc se tk nejmenuje i na osobnostech.cz skoro na vsech jinych webkach je jko Anne stacy ferguson.-..bo tk neak :D *14* *1* *14*
  • petrush__

    Všechno nejlepší

    Vše nejlepší Fergie, i když jsi o rok starší, jsi pořád stejná kočka jako vždy, jen nadále tancuj a zpívej, ale prosím v takových debžotinách jako planeta teror, jo?to se ti moc nepovedlo, ale poseidon je krásný film v takových klidně hraj nadále:-) *3* *3* *3*
  • :e)

    Všechno nejlepší Fergie! *3*
    • Re: :e)

      JJ taky přeju všechno nejlepšíí *14* *14*
  • Fergie

    Krásná žena s krásným hlasem *3*
  • Fergie

    Je to kus baby, miluju ji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit