Přejít na výpis diskuzí

Stacy Ferguson

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ???

    nechápu, proč jí tady gratulujete, když si to stejně nečtě a navíc neumí česky. Předpokládám, že vůbec netuší, že nějaký její profil na osobnosti.cz existuje.
  • kajuskafergie

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ ZLATÍNKO

    Ferguško,přeju Ti všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí,lásky s Joshem a plno úúúúspěchů v tvé kariéře.JSI NEEJ.
    Tvoje věrná fanynka Kájuška *14* *14* :***
  • Re: film

    ve filmu planeta teror od quentina tarantina taky zemře
  • SVATBA <3

    Já ji taky strašně gratuluju k svatbě taky opožděně :( sem s toho šťastná že se vdávala s Joshem se k sobě strašně hodí a věřím že jim to dlouho vydrží.
    Fergie miluju těě mooc!!!!<3 *14*
  • terka12345678

    gratuluju-sice opozdene ale to neva......

    moc ji gratuluju k svatbe-sice opozdene ale to neva(snad)ale jinak ji to moc preju
    P.S.zeru teeeeeeeeee *14* *14* *14* *14*
  • dianna114

    Re: FERGIE JE MOJE ZLATÍČKO!!

    Máš naprostou pravdu,Fergie aspon něco dokázala,narozdíl od Paris!!!!!
  • FERGIE JE MOJE ZLATÍČKO!!

    Fergie je uplně úžasná..miluju ji už hrozně dlouho hned jak sem ji viděla poprvé v BEP s písničkou Shut up hned mě okouzlila..je úžasná..milá...krásná drží si postavy a není to žádná fiflenka je to tvrdá ženksá!!! A KDO O NÍ ŘÍKÁTE ŽE JE NAFOUKANÁ PRONIC ZA NIC..KDYŽ STE JÍ ANI NEVIDĚLI MLUVIT!! JE STRAŠNĚ MILÁ A PŘÍJEMNÁ!!! JDĚTE TO PR...KDO JÍ NADÁVÁTE ŽE JE HNUSNÁ..NĚJAKÁ PARIS HILTON KTERÁ MÁ JENOM PRACHY A TIM JE SLAVNÁ A ŘÍKÁTE JAK JE KRÁSNÁ..PCHE..ČŮZA TO JE HNUSNÁ,NAMYŠLENÁ,DĚTINSKÁ!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

    FERGIE I LOVE YOU STRAŠNĚ MOC!!!!!!! <3<3<3 *14* *14* *14* *14*
  • FERGIE JE NEJLEPŠÍ

    Držte všichni hubu..tak sem na její osobnost nelezte,když jí nemáte rádi,ne? Nemusíte tady rozhazovat svoje pocity,k ní! Pro mě osobně je FERGIE nejlepší zpěvačka!! A vy,kteří ji nemusíte,tak ji nechte být,ona vám nic neudělala a akorát závidíte,že nejste jako ona..holky-protože nejsou tak hezký jako je ona a kluci-protože je slavná...ale jsou to převážně holky!! Se zamyslete! A nechte ji být! Běžte si otravovat někoho jinýho! *13*
  • sgds

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • natyyy

    Co??

    Jako nechápu proč tady nejde skoro žádný video.Hledám její jednu písničku a ani jedna nejde pustit....BLBCii...Tak mi poraďte prosím nevíte jak se ta písnička jmenuje???U nás v Děčíně jí hrajou na brusláku..Je tam nějak Hama Hama Hah ladyes..nebo tak nějak..Poraďte.... *3* *3* *3* *3*
  • janka153

    F

    Ze všech cizích interpretů mám Stacy nejradši *4*
  • Re: FERGIE

    prsíčka,stehýnečka,hezky se usmívá a má takovou krásnou světloučkou kůžičku *14*
  • Re: kikyny

    Cože že prý Fergie neumí zpívat kdyby to asi neuměla nikdy by nevyhrála žádnou cenu Fergie vyhrála dvě prestižní ceny gramy.A má výborně vysoký hlas podívejte se na live glamorous hlavně na konec a uvidíte alespon příště nebudete povídat takový bláboly.
  • cleri

    FERGIE

    Super spevacka, super kocka, a este lepsia milenka http://img.osobnosti.cz/smiles/18.g if
    plamen
  • Re:

    nejlepší je Glamorous
  • gabriela-vanessa

    SUPER FERGIE

    Fergie to pořádně umí roztočit a kdo si myslí,že ne tak je na pěknym omylu,protože Fergie móóóóóóóc fajnováááá. *1* Moc se mi od ní líbí písnička Big Girls Don´t Cry.London Bridge je taky moc pěkná a musíme všichni uznat-FERGIE JE FAKT VÝBORNÁ. *3* *3* *3* *3*
  • Fergie

    Fergie je fakt super a ja ji primo zeru *4*
  • film

    Mě se Stacy nejvíc líbí ve filmu Poseidon,kde hraje zpěvačku Glorii.Bohužel,jestli ten film znáte tak určitě víte že tu loď Poseidon kde ona zpívá,převrátí obří vlna tsunami,a Stacy umře. *9*
  • Fergie

    OMG co furt všichni máte s tiím,že ve 33 letech není mladice??Fergie je dobrá zpěvačka a je naprosto normálním věku mě je zatím 11 ale až mi bude 33 rozhodně si nebudu říkat,že jsem starší když 33 je normální věk...až ji bude 45 pak něco můžete kecat
  • Re: kikyny

    Náhodou Fergie zpívá na živo dobře! No...pravda London Bridge je hroznej ale jinak zpívá dobře xD *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit