Přejít na výpis diskuzí

Stacy Ferguson

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kikyny

    má jí ráda neni taková ta typická namyšlená pipina ale naživo moc dobře zpívat neumí což si myslim že by zpevacka umet mela *7*
  • Re: Fergie

    máš úplnou pravdu!!!!!!!!
    *14*
  • Fergie

    Fergie je moc živelná pozitivní osůbka v hudební branži, zbožnˇuju její klip BIG GIRLS DON´T CRY a všem doporučuju si ho stáhnout na váš profil na lide.cz, kdo ho má... jinak tě mám mooooc ráda Fergie... snad ti to dojde domů *14* *14*
  • Re: A proč???

    fergii je 32
  • A proč???

    já miluju zpěvačku FERGII ale prosím vás kolik má let napište mi na e-mail co nejrychleji Děkuji už se těším na příspěvky *3* *4* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Fergie

    Mam ju moc rada tu je moja stranka o nej,najdete tam vsetko:www.ferga.estranky.cz *5*
  • Fergie

    fergie je prostě super:) mam ji rada *3*
  • Re: to teda

    *3* mám super taneční písničky
  • Re: jo jo jo

    *1* já ji miluju *9* nechápu proč ji někdo nemá rád *1* je přece super
  • Re: fergie je best

    *7* vážně nechápu proč ji někdo nemá rád vždyt je super
  • Re: FERGIE IS THE BEST

    *15* Fergie je super
  • FERGIE IS THE BEST

    Fergie je ta nej zpěvačka na světě !!! Vážně vem v úvahu že už to není taková mladice ale je pořád sexy a umí to rozjet !!!! *5*
  • fergie je best

    Fergie je nejlepší!!!!!!!!!:D *14*
  • Stacy

    Fergie je naprosto dokonalá má krásnej hlas a krásnej ksichtík. Kdyby v BEP nebyla tak to neni tak super skupina.
  • jo jo jo

    Hej tahle slečna je fakt cool..jako co k ní dodat..nehraje*8* si na nic jako Paris..nesklame jako Avril,která se ted předvádí jak růžová prinezna..takhle holka..to fakt úmí roztočit.. *3* *1*
  • spyware

    Hello, visit my home page:
  • to teda

    Fergie je naprosto hustá zpěvačka ...má úúúžasnej hlas každá písnička od BEP jako by ještě víííc ožila když začně zpívat.....a její sólový cédo je naprosto úžasný ...navíííc je hezká prostě hustá frajerka NJN co dodat *14*
  • supr čupr

    Hrozně se mi líbí její styl oblékání *14* a muzika ještě lepší *1* je prostě super
  • Skwěláá

    Fergie je uplně skwělá!!Je to hustá frajerka, která ještě navíc úžasně zpíváá!!A to její bříško, to jí musí každej závidět, včetně mně!!! *3* Jen tak dál Fergie!! *4*
  • bla

    Zrovna poslouchám její CD a je úplně suprový *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit