Přejít na výpis diskuzí

Stacy Ferguson

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fergie

    OMG co furt všichni máte s tiím,že ve 33 letech není mladice??Fergie je dobrá zpěvačka a je naprosto normálním věku mě je zatím 11 ale až mi bude 33 rozhodně si nebudu říkat,že jsem starší když 33 je normální věk...až ji bude 45 pak něco můžete kecat
  • Fergie

    Krásná žena s krásným hlasem *3*
  • fergi24

    ahooj

    stasy je supéééér ale jmenuje se stacy an ferguson a je fakt booožžžžíííí *1* *1* *1* *3* *15* *15* *15*
  • jéééééé

    je fact good!! *1*
  • kikyny

    má jí ráda neni taková ta typická namyšlená pipina ale naživo moc dobře zpívat neumí což si myslim že by zpevacka umet mela *7*
    • Re: kikyny

      Cože že prý Fergie neumí zpívat kdyby to asi neuměla nikdy by nevyhrála žádnou cenu Fergie vyhrála dvě prestižní ceny gramy.A má výborně vysoký hlas podívejte se na live glamorous hlavně na konec a uvidíte alespon příště nebudete povídat takový bláboly.
    • Re: kikyny

      Náhodou Fergie zpívá na živo dobře! No...pravda London Bridge je hroznej ale jinak zpívá dobře xD *1*
  • majka096

    Fergie

    Fergie je úžasná! Z BEP ji mam nejrači *4* *4*
    • i ♥ B.E.P.

      JJ....je fakt dobra....♥ mam ji moc rada....+na nejakych fotkam mi ale prijde jko po plastice vseho... :/ ale neci ji pomlouvat a urazet...tkze sry jestli se to nejakyho vetsiho fanouska dotklo...:)...neci tu bejt za trapku..jen sem cetla par komentaru...a...faktis zabava neco tdy cist... *1* *15* tkze ji preju hodne stesti a at dal zpiva...moc ji to svedsi... *15* *1*
  • gabi123

    PROSÍM VÁS O HLAS...děkuji

    ahoj :))
    PROSÍM O HLAS, JSEM DÍVKA ČÍSLO 24. NA STRÁNKÁCH inparty.cz/fotocasting/lipnik/
  • fergi24

    ahoj

    mám strašně ráááááda fergie ale jmenuje se správně stacy ann ferguson *13*
    • Tk nejak

      neim proc se tk nejmenuje i na osobnostech.cz skoro na vsech jinych webkach je jko Anne stacy ferguson.-..bo tk neak :D *14* *1* *14*
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšíííííííí
  • Stacy

    Fergie je naprosto dokonalá má krásnej hlas a krásnej ksichtík. Kdyby v BEP nebyla tak to neni tak super skupina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit