Přejít na výpis diskuzí

Stacy Ferguson

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuskafergie

    Joo!!

    Joo je nejlepší úžasná !!!!!!!!!!! :* *14*
  • alexander

    HAPPY BIRTHDAY

    Všechno nej Fergie,jsi ůžasná zpěvačka!!! *3*
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše neeeeeeeeeeej *3*
  • kajuskafergie

    !!

    Jen tak.Vim že to neví a že neumí česky.Ale chci ji na její profil popřát.
  • ???

    nechápu, proč jí tady gratulujete, když si to stejně nečtě a navíc neumí česky. Předpokládám, že vůbec netuší, že nějaký její profil na osobnosti.cz existuje.
    • teyla

      Re: ???

      no a co tak jí přejou ale je v tom háček ona už ví že má profil na osobnostech *16*
  • kajuskafergie

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ ZLATÍNKO

    Ferguško,přeju Ti všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí,lásky s Joshem a plno úúúúspěchů v tvé kariéře.JSI NEEJ.
    Tvoje věrná fanynka Kájuška *14* *14* :***
  • SVATBA <3

    Já ji taky strašně gratuluju k svatbě taky opožděně :( sem s toho šťastná že se vdávala s Joshem se k sobě strašně hodí a věřím že jim to dlouho vydrží.
    Fergie miluju těě mooc!!!!<3 *14*
  • terka12345678

    gratuluju-sice opozdene ale to neva......

    moc ji gratuluju k svatbe-sice opozdene ale to neva(snad)ale jinak ji to moc preju
    P.S.zeru teeeeeeeeee *14* *14* *14* *14*
  • FERGIE JE MOJE ZLATÍČKO!!

    Fergie je uplně úžasná..miluju ji už hrozně dlouho hned jak sem ji viděla poprvé v BEP s písničkou Shut up hned mě okouzlila..je úžasná..milá...krásná drží si postavy a není to žádná fiflenka je to tvrdá ženksá!!! A KDO O NÍ ŘÍKÁTE ŽE JE NAFOUKANÁ PRONIC ZA NIC..KDYŽ STE JÍ ANI NEVIDĚLI MLUVIT!! JE STRAŠNĚ MILÁ A PŘÍJEMNÁ!!! JDĚTE TO PR...KDO JÍ NADÁVÁTE ŽE JE HNUSNÁ..NĚJAKÁ PARIS HILTON KTERÁ MÁ JENOM PRACHY A TIM JE SLAVNÁ A ŘÍKÁTE JAK JE KRÁSNÁ..PCHE..ČŮZA TO JE HNUSNÁ,NAMYŠLENÁ,DĚTINSKÁ!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

    FERGIE I LOVE YOU STRAŠNĚ MOC!!!!!!! <3<3<3 *14* *14* *14* *14*
    • dianna114

      Re: FERGIE JE MOJE ZLATÍČKO!!

      Máš naprostou pravdu,Fergie aspon něco dokázala,narozdíl od Paris!!!!!
  • FERGIE JE NEJLEPŠÍ

    Držte všichni hubu..tak sem na její osobnost nelezte,když jí nemáte rádi,ne? Nemusíte tady rozhazovat svoje pocity,k ní! Pro mě osobně je FERGIE nejlepší zpěvačka!! A vy,kteří ji nemusíte,tak ji nechte být,ona vám nic neudělala a akorát závidíte,že nejste jako ona..holky-protože nejsou tak hezký jako je ona a kluci-protože je slavná...ale jsou to převážně holky!! Se zamyslete! A nechte ji být! Běžte si otravovat někoho jinýho! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší