Přejít na výpis diskuzí

Stacy Ferguson

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sgds

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • natyyy

    Co??

    Jako nechápu proč tady nejde skoro žádný video.Hledám její jednu písničku a ani jedna nejde pustit....BLBCii...Tak mi poraďte prosím nevíte jak se ta písnička jmenuje???U nás v Děčíně jí hrajou na brusláku..Je tam nějak Hama Hama Hah ladyes..nebo tak nějak..Poraďte.... *3* *3* *3* *3*
  • janka153

    F

    Ze všech cizích interpretů mám Stacy nejradši *4*
  • cleri

    FERGIE

    Super spevacka, super kocka, a este lepsia milenka http://img.osobnosti.cz/smiles/18.g if
    plamen
    • Re: FERGIE

      prsíčka,stehýnečka,hezky se usmívá a má takovou krásnou světloučkou kůžičku *14*
  • gabriela-vanessa

    SUPER FERGIE

    Fergie to pořádně umí roztočit a kdo si myslí,že ne tak je na pěknym omylu,protože Fergie móóóóóóóc fajnováááá. *1* Moc se mi od ní líbí písnička Big Girls Don´t Cry.London Bridge je taky moc pěkná a musíme všichni uznat-FERGIE JE FAKT VÝBORNÁ. *3* *3* *3* *3*
  • Fergie

    Fergie je fakt super a ja ji primo zeru *4*
  • film

    Mě se Stacy nejvíc líbí ve filmu Poseidon,kde hraje zpěvačku Glorii.Bohužel,jestli ten film znáte tak určitě víte že tu loď Poseidon kde ona zpívá,převrátí obří vlna tsunami,a Stacy umře. *9*
    • Re: film

      ve filmu planeta teror od quentina tarantina taky zemře
  • Fergie

    OMG co furt všichni máte s tiím,že ve 33 letech není mladice??Fergie je dobrá zpěvačka a je naprosto normálním věku mě je zatím 11 ale až mi bude 33 rozhodně si nebudu říkat,že jsem starší když 33 je normální věk...až ji bude 45 pak něco můžete kecat
  • kikyny

    má jí ráda neni taková ta typická namyšlená pipina ale naživo moc dobře zpívat neumí což si myslim že by zpevacka umet mela *7*
    • Re: kikyny

      Cože že prý Fergie neumí zpívat kdyby to asi neuměla nikdy by nevyhrála žádnou cenu Fergie vyhrála dvě prestižní ceny gramy.A má výborně vysoký hlas podívejte se na live glamorous hlavně na konec a uvidíte alespon příště nebudete povídat takový bláboly.
    • Re: kikyny

      Náhodou Fergie zpívá na živo dobře! No...pravda London Bridge je hroznej ale jinak zpívá dobře xD *1*
  • Fergie

    Fergie je moc živelná pozitivní osůbka v hudební branži, zbožnˇuju její klip BIG GIRLS DON´T CRY a všem doporučuju si ho stáhnout na váš profil na lide.cz, kdo ho má... jinak tě mám mooooc ráda Fergie... snad ti to dojde domů *14* *14*
    • Re: Fergie

      máš úplnou pravdu!!!!!!!!
      *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit