Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Hložek

OSOBNOST 10.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Stando, moc bych si přála, abyste přijel také zpívat sem, na jih Čech. Naposledy jste zpíval v Trhových Svinech. Od té doby pořád čtu kalendář vašich vystoupení, ale žádné se nekoná v Českých Budějovicích a okolí. Máte krásný hlas, chtěla bych vás zase slyšet živě.
    Mějte se hezky. Vaše věrná fanynka. Zdenka.
  • Bylo by fajn kdyby pan Hložek zpíval častěji na moravě,je to přeca rodný moravák,toš má zostat věrný moravě.Nejvíc sa mně líbí ty jeho folk.písničky.
    • Jsem ráda,že se mnou souhlasí lidi,kteří dovedou ocenit jaký je Standa bezvadný nejen zpěvák,ale i člověk
  • dotaz

    Nevíte nedko, jestli Hlozek neprezpival song od Bee Gees You win Again a jak se pripadne jmenoval? Dik
  • Standa Hložek má nádhernou duši a ta mu dodává krásu,která nikdy nevyprchá
  • Milý Stando dlouho mi trvalo,než jsem se odhodlala Ti napsat,protože jsem neměla odvahu připojit se k Tvým fanouškům touto formou.Ale jiná možnost evidentně není a já bych moc chtěla,abys věděl,jak moc tě obdivuju,jak miluju Tvé písničky,Tvůj nádherný hlas a Tebe,jako toho úžasného kluka-inteligentního,stále krásného a milého .Poslouchám Tvé písničky prakticky denně na PC a nejraději mám ty s videem,protože v těch tě i vidím,takže je to hned dvojí zážitek!Ale neboj,nejsem fanynka,která tě bude jak se říká uhánět,je mi o 10 let víc než Tobě,takže tím je řečeno vše.Moc ti děkuju za krásné písničky,které mě nikdy neomrzí a měj se dobře.Tvoje skalní fanynka Dana
  • ..a nespletli jste si ho s někým? myslím že pan Hložek by nic nesmazával ani se nad takovýma hloupostma nepozastavuje, ten má jiné starosti.
    - snad by měl víc poslouchat lékaře, ale to těžko soudit...kdyby toho kouření a pití nechal najednou tak to by nebylo dobré.
    Ale on to omezí. Rozumný je.
    Nejvíc škodí stres, vím o čem mluvím..
    Takže Staníku, šetři se jak to jde ať nám tady ještě dlouho zpíváš !!
  • Aktuální oficiální stránky www.shlozek.cz
  • Nevím,jak někdo může nemít rád Standu!Je to ten nejlepší kluk,co znám!Je nejen perfektní zpěvák,má nádherný hlas a cit pro přednes,ale je navíc ještě skromný,citlivý a nedělá ze sebe hvězdu i když hvězdou bezpochyby je.Poslouchám jeho písničky každý den a je mi hned líp na duši i po těle.Škoda,že se s ním nemůžu seznámit osobně,.Informace o jeho koncertech v Ostravě jsou mírně řečeno velice skromné a tak většinou prošvihnu co se dá.Ale třeba budu mít letos více štěstí
  • standa

    standa má skvělý písničky.poslouchám ho hodně let.má příjemné vystupování.hodně hezkých písniček.
  • četli jsme článek o tom jak se Standa Hložek strašně moc těší na své přátele a hlavně na Leonu Machálkovou...a spoustu podobných článků...
    NERADI TO PÍŠEME ALE TROCHU NÁS MRZÍ ŽE PAN HLOŽEK VE SVÝCH ROZHOVORECH NIKDE NEUVÁDÍ ŽE BY SE TĚŠIL NA SVÉ FANOUŠKY - TO ZNAMENÁ ŽE MU NA FANOUŠCÍCH VŮBEC NEZÁLEŽÍ..
    TAKÉ NÁS MRZÍ VĚTA JAK TVRDÍ ŽE UŽ NEZPÍVÁ TOLIK JAKO DŘÍV.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit