Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Hložek

OSOBNOST 10.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • ..a nespletli jste si ho s někým? myslím že pan Hložek by nic nesmazával ani se nad takovýma hloupostma nepozastavuje, ten má jiné starosti.
  - snad by měl víc poslouchat lékaře, ale to těžko soudit...kdyby toho kouření a pití nechal najednou tak to by nebylo dobré.
  Ale on to omezí. Rozumný je.
  Nejvíc škodí stres, vím o čem mluvím..
  Takže Staníku, šetři se jak to jde ať nám tady ještě dlouho zpíváš !!
 • ...ale pokud se v něčem mýlíme tak se panu Hložkovi omlouváme
 • Pan Mira má trochu pravdu ale jen trochu, Standa Hložek by se pro fanoušky možná nechal rozdat(i když je to namáhavé,chápeme) ALE ! jedna fanynka mu vadí natolik, že nejen že se jí na vystoupeních vyhýbá ale dokonce i smazal na youtube všechny její komentáře- přitom na nich nebylo nic nevhodného ani to nepřekračovalo žádné hranice. Přitom ONA je JEN ráda že ho vidí živého - NIC VÍC !!! NEMÁ POTŘEBU HO UHÁNĚT.
  Nad svým chováním by se měl zamyslet především pan Hložek, člověk, který i při cukrovce kouří a pije a ubližuje tím sobě i blízkým.
 • Stando jsi milý zlatý krásný kluk, drž se prosím já vím že to nemáš lehké ale drž se už i kvůli nám, máme Tě rádi
 • Standa by se měl víc šetřit, mám o něj strach když má tu cukrovku, což je velmi vážné onemocnění, v rozpisu koncertů na červen měl napsaný koncert skoro na každý den, to musí být hodně náročné..-nač tolik koncetrů v Čechách? vždytˇstačí 1krát za měsíc v Čechách, 1krát za měsíc na Moravě... samozřejmě je to jeho věc, jen píšu svůj názor..
 • Myslím, že v tomhle způsobu nemáte pravdu, že by Standa myslel jen na lidi z jeho branže. Na podiu jsme s ním účinkovali několikrát a vždy by se pro fanoušky nechal rozdat.A zpívá stále velmi dobře, takže mohu Vás ubezpečit, že je stále v pohodě a pro své fanoušky stále žije.Mějte se moc krásně. Mira.
  • Pan Mira má trochu pravdu ale jen trochu- Standa by se pro fanoušky možná nechal rozdat(i když je to namáhavé,chápeme) ALE ! jedna fanynka mu vadí natolik, že nejen že se jí na vystoupeních vyhýbá, ale dokonce i smazal na youtube všechny její komentáře - na kterých přitom nebylo nic nevhodného ani to nepřekračovalo žádné hranice. Přitom ONA je JEN ráda že ho vidí živého - NIC VÍC !!, nemá potřebu ho uhánět.
   Nad svým chováním by se měl zamyslet především pan Hložek, člověk který při cukrovce kouří a chlastá je naprosto nezodpovědný a ubližuje tím nejen sám sobě ale i svým blízkým !!!
 • Standa a Vega patří mezi nejkrásnější součásti mého dětství a nejen dětství.
  člověk s tak krásnou duší jako má Standa se málokdy vidí.

  K zítřejším narozeninám mu přeji všechno nejlepší a ať je šťastný.
 • Pokud jsme Standovi v minulém komentáři něčím ukřivdili, tak se omlouváme
 • četli jsme článek o tom jak se Standa Hložek strašně moc těší na své přátele a hlavně na Leonu Machálkovou...a spoustu podobných článků...
  NERADI TO PÍŠEME ALE TROCHU NÁS MRZÍ ŽE PAN HLOŽEK VE SVÝCH ROZHOVORECH NIKDE NEUVÁDÍ ŽE BY SE TĚŠIL NA SVÉ FANOUŠKY - TO ZNAMENÁ ŽE MU NA FANOUŠCÍCH VŮBEC NEZÁLEŽÍ..
  TAKÉ NÁS MRZÍ VĚTA JAK TVRDÍ ŽE UŽ NEZPÍVÁ TOLIK JAKO DŘÍV.
 • Standa je nejlepší zpěvák,jakého znám!! *4* Je mi 16 let a jeho písničky naprosto zbožnuju!Znám je snad všechny a většinu na zpaměť!Je to krásnej chlap s krásným hlasem a velmi dobrou povahou!Mám Vás ráda Stando a někdy se těším na Váš koncert! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit