Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Hložek

OSOBNOST 10.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Stando, moc bych si přála, abyste přijel také zpívat sem, na jih Čech. Naposledy jste zpíval v Trhových Svinech. Od té doby pořád čtu kalendář vašich vystoupení, ale žádné se nekoná v Českých Budějovicích a okolí. Máte krásný hlas, chtěla bych vás zase slyšet živě.
    Mějte se hezky. Vaše věrná fanynka. Zdenka.
  • Mily Stando,preji ti k dnesnim narozeninam ,zdravicko,stesticko,pohodu.Chci abys vedel,ze na tve narozeniny se zapomenout neda,nebot i ma maminka mela narozeniny jako ty,takze hoooodne stesti preje Vlasta *3*
  • dobrý den,nevíte prosím někdo jak se jmenuje v originále písen-taková je láska má a kdo ji nazpíval? děkuji Eva
  • Aktuální oficiální stránky www.shlozek.cz
  • standa

    standa má skvělý písničky.poslouchám ho hodně let.má příjemné vystupování.hodně hezkých písniček.
  • Vecny Standa

    Standa Hlozek,jako clovek a zpevak je velmi sympaticky a nenamysleny clovek.Kdysi davno,kdyz si ke mne prisedl na koncerte aby zpival,jsem ztuhla tak,ze by se ve mne krve nedorezal.Byl to nezapomenutelny zazitek.Od tech dob,jsem byla na vsech koncertech v okoli.Pokazde jsme spolu mluvili,je mily a skvely.Presto ze byl popularni,dokazal se bavit s lidmi,coz ne vsichni dokazi.Pro me ma Standa hodnotu.Mam ho stale rada jako zpevaka a jeho pisne ve me vzbuzuji vzpominky na mladi a domov.Stando jsi stale super.Kdybys nekdy cetl tyto stranky prosim odpis,pro radost.Dekuji Vlasta *3* *4*
  • narozeniny

    Stando vše nej k dnešním narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka .
  • Přání

    Vážený pane Hložek
    K dnešním narozeninám všechno nejlepší
    a hlavně pevné zdraví. *3*
  • Diskusní forum na seznamu.cz

    Dobrý den. V diskuzním fóru na seznam.cz jsem založil diskusi Petr Kotvald a Stanislav Hložek (sólová a duetová kariéra), prosím přidejte se do diskuze - http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=103178
  • Standa Hložek

    Stando přeji ti vše nejlepší k tvému dnešnímu svátku , hodně zdravíčka,štěstíčka spoustu krásných písniček a aby jsi byl pořád takové usměvavé sluníčko jako dosud Lenka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit