Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Hložek

OSOBNOST 10.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hana Zagorová

    Dne 13.5 2010 na TV Prima ve 20 hod bude pořad Top Star očima manžela a spolupracovníků Hanička-písnička. Záznam na oficiálních stránká Hanky. Zdraví Kamil její souznitel v dnu narození a fanda. *14* *14* *14*
  • koncerty

    MOC ZDRAVÍM A RÁDA BYCH VĚDĚLA KDY A HLAVNĚ KDE VYPUKNOU TY VAŠE KONCERTY S PETREM KOTVALDEM.DÍKY EVA
  • já vím

    Dobrý den pane Stando máte moc hezký domeček...=))
    • Re: já vím

      dobrý den jsem fanynka Standy už 20 let a zajímalo by mě kde má Standa ten hezký domeček. děkuji
  • Dotaz

    Ahoj všichni. Neví někdo z kterého roku je píseň "Taková je láska má" ? Díky *7*
  • Gratulace.

    Vše nej k narozkám přeje souznitel v dnu narození Hanky Zagorové Kamil. *4* *4* *4*
  • Stanislav Hložek

    Milý pane Stando
    Blahopřeji Vám k dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví a úspěchů
    jak v životní,tak i profesní. *4*
  • dotaz

    Nevíte nedko, jestli Hlozek neprezpival song od Bee Gees You win Again a jak se pripadne jmenoval? Dik
    • Re: dotaz

      Ano, tuto písničku nazpíval a já mám tu čest ji vlastnit, přímo od Hložka *3*
    • Re: dotaz

      Ahoj,standa od bee gees nazpival pisen mohl jsem byt tam kde ty asi v r.88.ale jak se jmenuje v originale to nevim.misak
    • Re: dotaz

      Jsem faninka Standy mnoho let a nevzpomínám si , že by to nazpíval.Na 99% ten song nepřezpíval.
  • dotaz

    Nevíte nedko, jestli Hlozek neprezpival song od Bee Gees You win Again a jak se pripadne jmenoval? Dik
  • šílený

    Panebože, největší tragéd jeste společně s Kotvaldem co kdy existoval, nikdy nezapomenu na ty šílený komunistický písničky kterejma nás zásoboval.... *9*
    • Re: šílený

      až dokážeš co dokázal pan hložek ,tak kritizuj.uspěch se hold neodpouští.
    • Re: šílený

      jsi hňup a hňupem zůstaneš až do smrti,hňupe!!! *5*
    • Re: šílený

      Nepovídej.... Standa byl a je kus chlapa, a písniky měl vždy pěkné.Prostě je prima ... Fandím mu od puberty *4*
    • Re: šílený

      Až dokážeš to,co on, nebo oni, tak pak suď.
  • Standa je nej..

    STANDO MILUJI TĚ --PROTOŽE JSI NEJ... JSEM UŽ SICE STARŠÍ ALE NĚJAK MĚ TO NECHCE Z TÉ PUBERTY PUSTIT!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit