Přejít na výpis diskuzí

Stanislav Hložek

OSOBNOST 10.2.2007 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • také si myslím
  • Bylo by fajn kdyby pan Hložek zpíval častěji na moravě,je to přeca rodný moravák,toš má zostat věrný moravě.Nejvíc sa mně líbí ty jeho folk.písničky.
    • Jsem ráda,že se mnou souhlasí lidi,kteří dovedou ocenit jaký je Standa bezvadný nejen zpěvák,ale i člověk
  • Nevím,jak někdo může nemít rád Standu!Je to ten nejlepší kluk,co znám!Je nejen perfektní zpěvák,má nádherný hlas a cit pro přednes,ale je navíc ještě skromný,citlivý a nedělá ze sebe hvězdu i když hvězdou bezpochyby je.Poslouchám jeho písničky každý den a je mi hned líp na duši i po těle.Škoda,že se s ním nemůžu seznámit osobně,.Informace o jeho koncertech v Ostravě jsou mírně řečeno velice skromné a tak většinou prošvihnu co se dá.Ale třeba budu mít letos více štěstí
  • Já nikoho nepřechvaluju. Rozumný člověk se zkazit nenechá.
    Já jsem na tom dost špatně a nevím jak dlouho budu ještě naživu.
    Ale dokud budu naživu, budu děkovat za každé Standovo vystoupení,na které můžu příjt.
  • jen abyste ho nepřechválila.Pan Hložek je možná fajn ale jestli se dá dohromady s Kotvaldem A BUDOU ZASE KONCERTOVAT tak z toho nekouká nic dobrého.SLÁVA A PENÍZE KAZÍ CHARAKTER.
  • Standa Hložek má nádhernou duši a ta mu dodává krásu,která nikdy nevyprchá
  • Jestli jsem si něco jako malá holka opravdu přála bylo zavřít oči a probudit se přímo v pořadu Vega.Jsem ráda,že jsem se narodila právě do této generace a do stejného století jako Vy Stando.Nedovedu si bez Vás a bez Vegy své dětství představit.Srdečně zdravím a mějte se hezky.Silva
  • Pane Hložku mame radi vase pisničky i nase dcera at vam to zpiva posluchci z moravy *4*
  • Stando,moc Vás zdravím a děkuji za to že jsem kus svého života prožila s Vegou,Magionem a písničkami které jste zpíval.Na d.kraje ve Zlíně jsem Vám ukazovala fotku s Vegou.Mějte se moc krásně.Navždy fanynka Silva
  • Milý Stando dlouho mi trvalo,než jsem se odhodlala Ti napsat,protože jsem neměla odvahu připojit se k Tvým fanouškům touto formou.Ale jiná možnost evidentně není a já bych moc chtěla,abys věděl,jak moc tě obdivuju,jak miluju Tvé písničky,Tvůj nádherný hlas a Tebe,jako toho úžasného kluka-inteligentního,stále krásného a milého .Poslouchám Tvé písničky prakticky denně na PC a nejraději mám ty s videem,protože v těch tě i vidím,takže je to hned dvojí zážitek!Ale neboj,nejsem fanynka,která tě bude jak se říká uhánět,je mi o 10 let víc než Tobě,takže tím je řečeno vše.Moc ti děkuju za krásné písničky,které mě nikdy neomrzí a měj se dobře.Tvoje skalní fanynka Dana

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit