Přejít na výpis diskuzí

Štefan Margita

OSOBNOST 18.1.2009 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nej k narozkám.

    Vše nej k zítřejším narozeninám přeje Kamil souznitel manželky Haničky-písničky v dnu narození. Hlavně silný hlas a boj proti špatné klimatizaci v letadlech na nosohrtan!!! Viděli jsme se sice jen jednou na premiéře Mony Lisy 4.3 2009, ale věřím, že Hanička vám o mě řekla. Zraví Kamil *3*
  • Přeju Vám hodně štěstí.

    Vážený slavný operní zpěváku.
    Přeji Vám hodně úspěchů a hodně štěstí s Haničkou-písničkou. Je to moje souznitelka v dnu narození, jak jsem Vám řekl dne 4.3 2009 na premiéře Mony Lisy. Vím, že den na to jste měl smutné výročí úmrtí Vašeho otce a ten den jste musel odletět do Mnichova. Nevím, zda máte čas číst tyto stránky, protože vím, že máte smlouvy po světě na 5 let dopředu a při složitosti a nelehkosti je dodržet a obstát v nelehké konkurenci. Také jsem se díval na pořad Karla Šípa z 27.1 2009. Jste fajn člověk, jen dejte pozor na Haničku. Děkuji Kamil *4* *4* *4*
  • Všechnopárty

    Dnes jsem se moc pobavila vyprávěním pana Margity v pořadu Všechnopárty!!!!! Pane Margito, jste velmi vtipný a umíte skvěle vyprávět. Gratuluju a děkuju za příjemné chvíle u televize.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit