Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
414 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seagal je fakt velmi super a ako to ze nejde v aikidu alebo inom bojovom umeni o to aby si sa vedel dobre bit ? a ked v nejakom ide o to tak v ktorom ???????
  • pro Martina, s tím duchovnem máš pravdu, protože to k aikidu patří. Je škoda, že tady to nějak uniká, myslím, že pak v konečné fázi si lidé vysvětlují, že bojové umění je se umět dobře rvát. Omyl!!! Bojové umění má právě základ v duchovnu, předejít boji - vyhnout se mu, až pak následně útočníka odrazit. pro Dacek. měl bys číst také jiný tisk než bulvár.Každej jsme nějakej a jestli někdo někomu sáhne někde na prsa,a tisk to rozmaže, tak přesně takový jako jsi Ty z toho udělaj megabublinu.Všechno má své pro a proti.
  • Ahoj, teď v květnu byl uveden na náš trh další Seagalův film Dnes neumírej, je to novinka. Před tím Vnitřní nepřítel a Temný úsvit. Viděl jste je někdo, jak se Vám líbí??? Seagala mám ráda,někdo se tu kdesi ptal, že nechápe, kde sebral Seagal svých 7 danů /někde se píše 7, někde 8/, ale když se někdo věnuje aikidu tak dlouho, od nějakých 17 let s takovým přesvědčením, tak výsledek musí být vidět ne???
  • Stevena dabuje většinou (a dobře) pan Štěpnička.
    • Re:

      Spíš bych řekla, že ho dabuje velice dobře *3* Jiří Štěpnička patří (aspoň pro mě) k jedněm z nejlepších dabérů
  • Steven Seagal

    Kdo prosím dabuje Stevena Seagala? Děkuji.
  • ahoj

    Ahojky, Stevene je fakt bořík. Jeho filmy jsou napínavé a zajímavé. Všechny jsem viděla. a je to pěkný chlap, je prostě můj nejoblíbenější herec *14*
  • PLS odpovedzte

    caute. Chcem sa vas spytat ze skade mate vsetky jeho filmy? Vsetky davali v telke ? alebo skade pls odpovedzte *7*
  • Frajer

    Steven je podle mě ten nejlepší protože se ho nikdo nedotkl v boji je to prostě borec a nechtěl bych abych se s ním někdy dal do nějakyho špatnyho styku jinak by mě zabil ale chtěl bych ho poznat jak každej říká tak je to obr má extrémní rychlost a nikdo ho nepřekoná mám všechny jeho filmy protože jeho filmy jsou super a kdyby náhodou tak ti chlapi co sem přijdou tak nemusijou bejt takový hulváti
  • Je to poradnej bblazen, si o nem prectete, ma vic sexualnich obvineni nez Johny Sexmachine... to sou jenom filmy tam pusobi jak dustojnej gentleman a pravda je jina,,,
  • S.Seagal je nádherný chlap,který toho umí víc než kdokoliv a používá své umění né na ubližování lidem,ale na obranu!Chtěla bych umět to,co umí on! A navíc někteří lidé zapomínají na to,že každý jednoou zestárne! Za svůj život toho dokázal hodně a ukazuje mladým lidem,že svůj volný čas můžou věnovat něčemu užitečnému! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit