Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Dost mozna bych s tebou luky i rozhodne souhlasil...presto v 90.letech prezentoval aikido ve snimku nemylosrdna spravedlnost snad nejlip...a nejen aikido.

    • Luky1987

      Seagal sa mi najviac páčil vo filme Těžko ho zabít, tam bol dobrý

  • Chybějící filmy

    2004 Clementaine
    2006 Stíny minulosti
    2007 Létající zabiják
    ? Patriot
    *3*
  • simonabrozikova

    Simona

    Co víc dodat.Bojové sporty ovládá úplně nehorázně skvěle.Je to můj vzor!Is crazy!I love you very Your fanny.Simona *3* *14*
  • negros007

    Steven je vyborný ale ne neporazitelny

    Steven je fakt skvělý a určitě velmi obtížny soupeř co se boje týče ale i ten nejlepší muze byt porazen ja osobně myslim že proti mistru aikida se da bojovat takový Bruce Lee vymyslel nové bojové umění ktere obsahuje 95procent bojových umění a vybral jen to nejlepsi nema to chybu a stimhle by ho dokazal mistr umeni Jet kun do porazit mozna nerikam ze stopro ale Bruce Lee by to dokazal a spatne neni ani Muitai *16*
  • Stevenuv Upadek

    Vy jste ale yeble howada. Vzdyt Seagal toci filmy, ktere jsou horsi nez spatne ... Co je napriklad takovy prepadnuti ? Vzdyt to je jenom smrtnonosna past ve vlaku, na lodi ... sprosta vykradacka B. Willise. Dale treba takovy Kod Smrti, Sila Uderu... vzdyt to nejsou filmy, to je ODPAD. Vzbudte se konecne, kurva. Seagala uznavat ? No, nyni teda asi radeji ne. Kdysi jsem ho uznaval a delal to one ... aikido .... Aikidu jsem porad verny, ale Stevena uznavat ? Radeji ne. A Zevraj nejnoveji vykrada Snipse a pribeh z jeho blade-a. Seagal by mel jit KONECNE do duchodu. Nazor
    • Re: Stevenuv Upadek

      BLEDÁ ZÁVIST TEBOU CLOUMÁ
    • joey.jordison

      Re: Stevenuv Upadek

      Diwa Swina by mohla jít už do prdele, Seagalovi filmy jsou nejlepší
    • Re: Stevenuv Upadek

      Súhlasím s Diwou Swinou Seagalove filmy nestoja za nič,katastrofa a pohroma.
      • alexisxxx

        Re: Re: Stevenuv Upadek

        Držte huby jeho filmy jsou super! Chápu, že máte jiný názor, al enemusíte ho urážet mě by zajímalo, jestli by Vás vzali např.: jenom na kulisáky :D
  • Luky1987
    Chvalabohu, že Seagalova doba už dávno minula !
  • A furt si Seagal neda pokoj. Planuje nove a nove filmy. Naprosta sebeduvera byl cisty hnuj za 5 %.
  • Steven Seagal

    Jediný film ktorý sa mi od Seagala páči Lovec Policajtov tu je celkom dosť dobrý. *4* *3*
  • Luky1987
    Steven Seagal byl dobrý herec, kvalitní filmy a nejlepsí mel v letech 1988 - 1996, ale jeho doba uz proste dávno minula. Já mu preju vsechno jen to nejlepsí, ale v penzi, tam jiz dávno patrí
  • STEVEN SEAGAL

    Aj v akčnom filme Glimmer Man je fajn. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit