Přejít na výpis diskuzí

Steven Strait

OSOBNOST 13.1.2007 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • selena21
    *14* *14* *14* miluju ho *14* *14* *14* *14* *14*
  • nie taylor launer hrá vo svítaní. mýliš si ho s taylorom lautnerom. pozri si taylora lautnera na fotkách
  • On je tááááák roztomilej :DDDDD *14* *5* A nehádejte se tu, kdo je lepčí, tadyg je fanklub Steva a né Steva a Taylora!!!
  • Hezky, klidně a popravdě řečeno *1* *4*
  • Tak to máš pravdu.. *3* *14*
  • Všechno nejlepší.. *4* *4* Jsi božíí *14*
  • Steven je mnohem přirozenější, má lebší tělo a celkově je NEJ *14*
  • Re: Re: Re: ste idioti

    hm....to si asi upadla ne??ve stmivani ho nikdo nenahradi!!!mam rada oba herce ale ani jednoho bych nenahradila videla sem s nima vsechny filmy!!! *16*
  • 123kudrlinka

    :)

    taky přeji všechno nej,nej a nej!! *4*
  • gaba.svob

    ..

    Vsechno nejlepsi :)
  • dannygirl

    Taylor X Steven

    Nechápu proč se kvůli tomu hádáte. Taylor i Steven jsou sexy ale nezaměňovala bych je. Taylor hraje ve Stmívku a Steven např. v silách temna... Kdyby to bylo prohozené tak by se vám to zase nelíbilo takže se uklidněte. Oba dva mají mnoho fanoušků, ale stejně nechápu proč mezi sebou máte spory. Stmíváci by vás za tenhle názor nejraději zabili a vy by ste zase nejraději zabili je..Takže prosím KLID!! Nikdo nestojí o potrhlé fanynky, které si nedokáží udělat pořádek v hlavě a jsou závislé jen na jediném herci...
  • Re: Nej

    Ne nehraje
  • Re: Re: Re: Máme štěstí

    Joooooo
  • Re: Re: Re: ste idioti

    Čuzino jedna vypatlana Taylora nic nenahradi na twilight je nejlepši!!!!!!
  • Re: Stev je sexos

    Ty čuzo Taylor je nejlepší !!!!!
  • Re: Re: yuki7

    No drž hubu Taylor je nejlepši ale tady ten je taky super :) ale Taylora nic nenahradí !!!!! *8* *8*
  • Re: Re: ste idioti

    já to nechápu když se vám líbí Taylor proč nejdete psát k němu jako mě se líběj oba kluci jsou boží ale ty role ve kterejch hrajou si myslim že jim sednou a že bych neměnila obsazení že bych místo Taylora dala Steva
  • Re: Nej

    nn nehraje tak hraje Taylor,ale kdybych je neznala řekla bych že je to jeden a ten samej človek,ti dva jsi sou dost podobní =)
  • hilaryduff1997

    Nej

    Upe nejky herec, nejlepší je ve škole hrdinnů. A mám dotaz: on hraje ve stmívání?
  • Re: ste idioti

    Jo 100% souhlas steven je krásnej a něco dokáže a je v tom dobrý....a vy tady dokážete jedině urážet....mě se strašně líbil ve filmu Škola superhrdinů a hlavně ve filmu: A proč já? Skvělý film, skvělý herec....jen je škoda že je tak málo známý..tak se mějte *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit