Přejít na výpis diskuzí

Steven Strait

OSOBNOST 13.1.2007 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nej

    je to super herec i zpěvák *14* *14*
    • Re: nej

      sehnala jsem par jeho songu,ma božský hlas,teda pro mě.
  • ste idioti

    hele laskavě se do stevena nenavážejte...protože on je daleko hezčí než ten co ho doopravdy hraje...serete mě...když se vám nelíbí tak sem nelezte...tohle je jenom pro fandy...a jak vidim tak vy to určitě nejste coo??ste blbý...ste namyšlený co??...když si myslíte že je hezčí ten druhej než steven...to máte smůlu bych chtěla vidět vás jak ste krásný...vy samotný musíte bejt hnusný jak hovna...tak nechápu proč musíte zhnusovat takovýho nádhernýho kluka i ostatním...prostě se sem neserte a je to! ! ! ! ! *5*
    • Hezky, klidně a popravdě řečeno *1* *4*
    • Re: ste idioti

      Jo 100% souhlas steven je krásnej a něco dokáže a je v tom dobrý....a vy tady dokážete jedině urážet....mě se strašně líbil ve filmu Škola superhrdinů a hlavně ve filmu: A proč já? Skvělý film, skvělý herec....jen je škoda že je tak málo známý..tak se mějte *1* *3*
      • Re: Re: ste idioti

        já to nechápu když se vám líbí Taylor proč nejdete psát k němu jako mě se líběj oba kluci jsou boží ale ty role ve kterejch hrajou si myslim že jim sednou a že bych neměnila obsazení že bych místo Taylora dala Steva
        • Re: Re: Re: ste idioti

          hm....to si asi upadla ne??ve stmivani ho nikdo nenahradi!!!mam rada oba herce ale ani jednoho bych nenahradila videla sem s nima vsechny filmy!!! *16*
        • Re: Re: Re: ste idioti

          Čuzino jedna vypatlana Taylora nic nenahradi na twilight je nejlepši!!!!!!
  • ........

    tak slovo super pre tohto fesacika je dost slabe,je megasuper a to jeho telo,aaaach *14*
  • xcornelia14

    Happy

    Birthday!♥
  • Kdo o něm říká,že je krásnej a dobrej,tak se hodně mejlí,protože on je nejkrásnější a nejlepší !!!

    Steven Strait je krásnej herec..Nejvíc mu to sluší s dlouhými vlasy...Krásnej byl ve filmu ,,Škola Superhrdinů".... Úpa ho žeru a mots se mi líbí... *3*
  • 123kudrlinka

    :)

    taky přeji všechno nej,nej a nej!! *4*
  • On je tááááák roztomilej :DDDDD *14* *5* A nehádejte se tu, kdo je lepčí, tadyg je fanklub Steva a né Steva a Taylora!!!
  • Stev je sexos

    Podla mna je Stev uplny SEXOS a je skoda ze nehra v Twilight Jacoba.
    *14*
    • Re: Stev je sexos

      Ty čuzo Taylor je nejlepší !!!!!
    • kvasavec

      On je uplně krásnej hlavně ve škole super hrdinů *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší.. *4* *4* Jsi božíí *14*
  • nyka

    NEEEJ

    Je fakt mooooc krasnej ....Ja hraju basketball a tady v zivotopisu je ze miluje basketball kez bych ho nekdy potkala.....to jeho telo a no...protste je uzasnej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit