Přejít na výpis diskuzí

Steven Tyler

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to kus...

    ...krásnej, sexy a charizmatickej!!! Brala bych ho i teď. A kdo říká, že vypadá jako op...aspoň není tuctovej!! *14* *1* *3*
  • Good

    Nemůžu uvěřit, že už je mu 62 let, vypadá že je mladší *3*
  • 1.majushka.1

    Mno ..

    Úžasnej zpěvák! Krásnej sice neni, ale co? Tady nejde o vzhled, je to skvělej zpěvák *3*
    • Re: Mno ..

      náhodou je to moc krásný chlap ten nejhezčí kterého jsem kdy viděla
      • aaron200

        Re: Re: Mno ..

        Teraz si ma definitivne presvedcila ze mas sedy zakal. My ho voláme Steven velká huba :-X
        Ale spevák S.U.P. najmä Dream On, tam mi teda sedí.
  • Happy Birthday!

    Vše nejlepší, šťastné narozeniny a všechny další nadcházející dny...jsi okouzlující....
  • anett96

    No

    No pěknej není ale tak každej má jinej vkus a za to člověk nemůže jak vypadá ale hlas má fakt úžasnej fakt je skvělej a na 61 VŮBEC nevypadá
  • Stevenicek

    on je proste bozi a musim souhlasit s moji sousedkou:-*je to kus a ma uzasnej hlas a tesim se az bude 1cervence az vystoupi v O2 arene uz se tesim moc moc moc *14* *14* *14* *14* *14* :-*
  • aninka156

    Jeho zpěv

    Má úžasnej hlas! *3*
  • fuj

    no fuj jak se nekomu muze libit taková hruza, vzdit je tak hnusnej , lepší je Bill Kaulitz ten je aspon hezčí než tenhle otrapa ble *9* *13* *8*
    • Ty fuj jdi do prdelle
    • Re: fuj

      bill kaulitz-hnus steven je náhodou a to velkou nádherný chlap ten nejhezčí na světě tohle by mohl napsat jenom stejný stupido a blbec jako si ty *16* fakt jsi mě nasral(a)!


      *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10*
  • Hnuuuuuuuuuuuus

    ste upe padlí na hlavušecí tlamu má jak šimpaz co je na něm sexy vypadá jak teplý..proč jak když už...panebože kam ten svět spěje *13*
    • Re: Hnuuuuuuuuuuuus

      jsi fakt idiot a stupido je to krásný chlap a hubičku má krásnou!idiote fakt si mě nasral kurva *16* *16* *16*
  • on je bozziiii

    on je tak sexy a bozi chlap ze buch ho asi sezrala *14* ja chci jit na jeho konert *4* mozna ze to vite ale on spadniul z podia kdyz meli konert a on musel bit prevezen do nemocnice do usa *9* *9* CHUDASEK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit