Přejít na výpis diskuzí

Strify

OSOBNOST 16.12.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOW!

    strify:suprově zpívá a je hrozně hezký já ho vážně miluju!a myslim si že se k sobe hodíme nebo hodili,protože mám ráda stejnej styl jako on!a ješě rád asiji a já jsem na půl asiatka *14* *3* *4* *14*
  • aya7

    ♥aya+strify♥

    hmm... tak von ma dneska narozky!!! happy birthday!!! je to upe kráásney kluk *14* !!! příští rok o prázkách jedem do německa!! i monžná se sborem!! tak si to tam co nejwíc uziju!! *1* a na nejaky koncert od nich určo prijdu!!! proste sfrify&shin&kiro=my lowe!! *14*
  • pegi

    yeah

    jééé...Strify *14* tk toe prostě kunda *14* na Kirouška sice nemá ,ale prostě je to krásnej kluk !!! *4* *1* *3*
  • vinisek

    strify

    já ho taky moc miluju. těším se do německa tak si to musím s ním užít na ňákým tom koncertu i když mi je teprv 12 mě to neva jen si to tam užiju a zase do čech se netěšim sem jen já a kámoška *9*
  • uáááá

    strašně moc miluju Strifyyyyyyhooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! *3*
  • strify

    Strifko je ten nejužesnější klučina na celém světě!!! *14* Ikdyž mu někdy kapinečku ujede hlas!! Tak ho mám moooc ráda! *14* *4*
  • Strifyk

    Strifyyk je upa nejvic skwelej je klaasnej a naadherne zpiva,....!! *14*
  • strafiiiik

    caua .... milujem strafiho milujem jeho hlas*8*,stil*1* a zlatu tvaricku*14*... joj strasne zlatunky chalan co by som dala zato aby som ho mohla stretnut a vydiet ho nazivo.. je podla mna super mam ho rada velmi....je mi jedno ze ostatnym sa nepaci a hovoria ze je ako dievca... su mi *13* UKRADNUTY!!!!!!!!!!!!!
    • Re: strafiiiik

      Hele podívej se Strify je Emo a to se mnoha lidem nelíbí.Nic si z toho nedělej já ho taky zbožňuju je nádhernej už aby u nás měly koncert.Hlavně že se líbí nám ne proč by nás měly zajímat blbý keci nejakých lidí?
      *3*
      • Re: Re: strafiiiik

        Taky miluju Strifyo ale on EMO není..to by ste museli tomu rozuimět.. *13*
        • Re: Re: Re: strafiiiik

          Mno mám dojem že Emu rozumím páč jsem EMO!!!Mno a Strify emo je ...podívejse na jeho starší forky...Mno a co podle tebe je ty chytrá??? *1*
          • Re: Re: Re: Re: strafiiiik

            předtím omg!!!jsi chytrá jak rádio,co? před sto lety!! ted už emo není,jsi sto let za opicema,tak tu neprohlašuj že je emo...jej!
          • Re: Re: Re: Re: strafiiiik

            dřív byl emo *1*, ale teď to má být styl mango *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: strafiiiik

              hej hej hej to som aj ja citala!*1* a ze sa mu paci vizual kei ci co....a ze chodia cela skupina na tie koncerty manga a taketo....cinania a tak hehe ale tak ja zese sa staram*9* to si nevsimajte ....ja len dotvrdzujem moj nazor a inac emo neni zle ja si len myslim ze gothic je lebsi ale to je jedno uz komu sa emo paci tak nech*15**1* ....kazdy mame svoj styl...ne? *3*
      • Re: Re: strafiiiik

        super diiikii to som si nemyslela ze je emo diki uz viem ked si mi to povedala... alebo povedal
        • Re: Re: Re: strafiiiik

          omg,on není emo,ani punker,ani nwm co!mají styl jménem visual kei,který tady není známý...prej emo...to určitě
        • Re: Re: Re: strafiiiik

          a neves kedy budu mat u vas koncert... isla by som heh *1*
          • Re: Re: Re: Re: strafiiiik

            jo a ještě neco povedala :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: strafiiiik

              ahoj tak to ze je strify emo?! no nevem lebo v pesnicke ma toto co som odkopirovala na stranke cinema bizarre preklady pesnicek :"Jsem punker, jsem hříšník".....naozaj to ma v pesnicke Dysfunctional Family *1* no tak nevem ale mozno je a mozno ne! fotky take ma uz kazdy staci ist na pokec a kazdy druhi *9*emo! no couz! *1*
          • Re: Re: Re: Re: strafiiiik

            To opravdu newím zda u nás v nejbližší době budou mít kocert ale určitě k nám jednou dorazí a až to bude tak se tam určitě setkáme:-Mno s tím co si napsala že je EMO jsem nepochopila zda to myslíš vážně bo jinak ale to je fuk :-D No lidičky i ostatní co sem chodíte dejte sem komentář ne at je tu taky živo :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit