Přejít na výpis diskuzí

Sung Kang

OSOBNOST 10.4.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lilinecka154
    Sung kang je to kus poriadneho chlapa :)najlepsi bol v rychlo a zbesilo a jedna mezi oci:)je proste nadherni co dodat asi sem se aj ja do nej zabouchla. UPS :) <3
  • Tak co LIDI NEvidím tam VAŠE komentáře
    Pojdme Pojdme vy ___CHYTROLÍN !!
  • Thanks Fans Hallo
  • Nemám Zájem
  • Jsem moc hezkej játo vím ale jsem ržd že mám tolik fanoušku ja vím že mi
    píšete (umím i czech) píšte mí co nejvíc......HI BACKHEART FANS
  • Sung Ksng ahojki ja mám strášně ráda takové typy jako jseš ty a proto mě
    vůbec nevadí že jseš z jižní korei a oto víc seš moc cool...Sung Kang se narodil v GaieNesvillu(GEORGIA) je s imigracké rodiny už jako malej byl herec v korei kde studoval herectví (režisára)narodil se 8.4.1972
    PŘESTANTE HO OHOVÁRA HERCE CHOVATE SE JAKO MALÝ(PRASÍCI) VÍTE OTOM ŽE MÉDIA OTO CO ŘÍKÁTE VĚDÍ A MŮŽU MU TO I ŘÍCT...!!! NEMLUVIT ONĚM ZLÉ VĚCI
    JÁ JSEM Z JAPONSKA...A KDYBY NĚCO JEMU 42LET ALE DOBRI
  • Sung Ksng ahojki ja mám strášně ráda takové typy jako jseš ty a proto mě
    vůbec nevadí že jseš z jižní korei a oto víc seš moc cool...Sung Kang se narodil v GaieNesvillu(GEORGIA) je s imigracké rodiny už jako malej byl herec v korei kde studoval herectví (režisára)narodil se 8.4.1972
  • je moccccc krasnej aj ked je starsi ovela heh to nevadi libi semi je moc sexy:)
    *4*
    • Co si o sobě vůbec myslíš jako že IN balík za 500 to by jsi mu neposlala ;) já jo takže můžes tady psát kraviny ale jeho to nezajímá krávo.
  • ahojky...... vite co nechapu on hral rychle a zbesile 3 tokijska jizda kde umrel a pak se objevi rychle a zbesile 5 ........ ale mate pravdu je krasnej.... *3*
    • přesně teď to taky řeším .DDD nejde mi to do hlavy :D
    • protoze 5 dil je jako pred lety a pak han odleti dao japonska *3*
      • haley25
        to sice ano...ale nechápu to s 6. dílem, jelikož tam by měl taky hrát.
        • Tam hraje,ale na konci 6 je ukazané že se vrátí do Japonska a umře:X
    • Já jsem kdesi četla,že jak v té 5 na konci říká,že ještě nebyl v Tokiu,tak se to jakože ta 3 ještě nestala.Jako že ta 3 je až po té 5,ale je to pěkně blbý :D Je hezkej :) *3* *15*
  • mě by zajímalo...nikde jsem se nedočetla že by měl ženu..takže?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit