Přejít na výpis diskuzí

Suzi Quatro

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cool Lady!

    Yeah! *1*
  • Benátská noc

    Byla jsem na ní na Benátské noci a byla nejlepší. Je to prostě baba.
  • koncert suzi

    ahoj suzi q.,ak mas teda moznost,napis mi na tuto adresu.alebo napis sem,alebo na ofic.str.pred chvilou som pozerala na tie str.kde je pisane o tom festivale v plzni aj o koncerte-pardubice,ostrava,nie je tam nic pisane o tom,ze by sa nemal uskutocnit.ak vies nieco,daj vediet.diky.
  • odpoved pre chata0077

    odpoved pre chata0077.zial,Suzi Quatro uz v Plzni bola 1.8.2009.na festivale Czech rock block-Plasy.teraz bude koncertovat:28.10.Cheb,29.10.Pardub ice, potom 30.10.Ostrava,31.10.Kunovice.
  • Predám vstupenky

    Predám 2 vstupenky na koncert suzi quatro, ktorý sa koná v ostrave 30.10. o 19.30,možnosť zaslania na dobierku. Cena: 15 eur/1 vstupenka. Slovensko - Žilina.
  • koncert

    jede dnes někdo z olomouce na suzi quatro do ostravy? *3*
  • skotsko

    Suzi v Ostravě

    Byla jsem na koncertě v Setuze i se svými dcerami. Mě se koncert líbil moóóc, Suzi je bezva, je to můj idol z dětských, později z mladých let. Byla jsem docela ráda, že Suzi zabodovala i u mých dcer. Až tady v Česku zase bude hrát, určitě zajděte, nebudete litovat!!! *14*
    • skotsko

      Re: Suzi v Ostravě

      Nevím, jak jsem přišla na SETUZU!!!! *13*
  • suzi quatro

    pozeram, ze tu uz dlho nikto nebol.na oficialnych str.suzi quatro je,ze by mala mat koncert 15.12.2008-v cr.bohuzial,nikde nic nemozem najst.vsade najdem len jej posledny koncert v liberci,zase slaba propagacia,potom budu recenzenti kritizovat slabu navstevnost koncertu.prosim vas ak niekto nieco viete viac, napiste sem.vopred dakujem.
    • Re: suzi quatro

      taky to hledám, ale nikde nic...to je fakt neštěstí tohle
  • koncert

    na suzi se moc těším, je to supr muzikantka. *3*
  • Suzi v CR

    odpoved pre mery3.tak napr.ja som bola na koncerty aj v Ostrave aj v Kunoviciach.oba koncerty boli-da sa povedat vypredane.hala Sareza v Ostrave je velka,ale v Kunoviciach mala.tam ludia este tesne pred koncertom zhanali listky,ale uz nemali ziadnu sancu.stala som uplne vpredu-pod podiom, na oboch konertoch.atmosfera bola vynikajuca,Suzi stale dokaze spravne vyburcovat obecenstvo...len skoda,ze sa nepredavali napr.tricka...urcite by sa fanusikovia potesili a mali by pamiatku na koncerty./inak toto je moj 3 koncert Suzi v tomto roku,bola som aj v Plzni este v lete/.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit