Přejít na výpis diskuzí

Suzi Quatro

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona si to určitě přečtě *1*
  • http://www.brnokoncert.cz/suzi-quatro-v-brne/
    pre vsetkych fanusikov Suzi...koncert v Brne 17.10.2013...dúfam,ze nebudeme /opäť/ sklamani a koncert sa naozaj uskutoční...tešim sa! *3* *4*
  • Suzi je krásná žena, bohužel pro nemoc jsem nebyl na jejím koncertu v Kunovicích, mám její tři výběry na CD. Přeji jí dodalších let hodně zdraví a pohody Vlastik
    • Moc se mi líbil koncert Suzi Quattro v Brně v hale Vodova před dvěma lety. Vlastik
  • našej milej Suzi k jej narodeninam som popriala vsetko najlepsie aj priamo do FC,za vsetkych fanusikov...samozrejme skore uzdravenie po uraze nohy a ruky,ktore prednedavnom utrpela... *4*
  • Narozeniny

    K dnešním narozeninám přeju Suzi hodně zdraví a elánu, kterého má na rozdávání. Všechno nej!!!
  • "60"

    Přeji naší Suzi nejen k narozeninám hlavně zdraví a kapku štěstí, bez toho to nejde :-). K novému CD - ať jsou na něm samé pecky (jako na tom předešlém) a mým osobním přáním je - aby na některém dalším CD zazněl opět hlas Andyho Scotta a snem - vidět ty dva spolu na jevišti :-)
    DraJa
  • ajinka1

    vše nej

    milá Suzi, všechno nejlepší k šedesátinám :) miluju vaší písničku if you cant give me love *1*
  • "60"

    Suzi k jej krasnym "60" prajem vsetko najlepsie-vela zdravia,sil do dalsej prace-aby sme ju mohli este dlho vidat na jej koncertnych vystupeniach...
    ja osobne sa tesim na jej nove CD... *3* *4* *14*
  • skotsko

    Suzi v Ostravě

    Byla jsem na koncertě v Ostravě i se svými dcerami. Mě se koncert líbil moóóc, Suzi je bezva, je to můj idol z dětských, později z mladých let. Byla jsem docela ráda, že Suzi zabodovala i u mých dcer. Až tady v Česku zase bude hrát, určitě zajděte, nebudete litovat!!! *14*
  • skotsko

    Suzi v Ostravě

    Byla jsem na koncertě v Setuze i se svými dcerami. Mě se koncert líbil moóóc, Suzi je bezva, je to můj idol z dětských, později z mladých let. Byla jsem docela ráda, že Suzi zabodovala i u mých dcer. Až tady v Česku zase bude hrát, určitě zajděte, nebudete litovat!!! *14*
    • skotsko

      Re: Suzi v Ostravě

      Nevím, jak jsem přišla na SETUZU!!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit