Přejít na výpis diskuzí

Suzi Quatro

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monikasmajlo

    quatro

    po nej je pomenovany ten obchod???
  • Suzi Quatro

    Ahoj, koncert Suzi Quatro se uskuteční v Pardubické Čez aréně dne 29.10., začátek vystoupení od 19:30 s hostem Turbo.Předprodej již zahájen na www.Ticketart.cz, více info na rokec.cz 775 685 119
  • koncert suzi

    ahoj jiri,dik za oznam o koncerte v ostrave,ale som nikde nic nenasla.ak mozes,napis viac aj pre ostatnych fanusikov .oficialnistranky.cz/suzi quatro.vopred dakujem
  • koncert Suzi Quatro v Ostravě

    Ahojte, 30.10.2009 bude koncert Suzi Quatro v Ostravě.
  • koncert suzi

    ahojte suzi q.,...ten oznam o koncerte som nasla na www.rokec.cz,bol tam len datum 29.10.2009,a miesto konania-pardubicka arena.zatial nic viac-ani o listkoch sa tam nepise.
  • koncert suzi

    ahojte,kedze na oficialnych str.po odoslani,sa prispevok nezobrazi ,budem zatial pisat sem a na supermusic.cz.neviem ci tam spia,alebo co.na ten koncert mame cas pol roka,ja by som velmi rada isla,dufam,ze aj vy-suzi q., alpar.piste,zatial ahojte
  • koncert suzi

    podla dostupnych informacii by mal byt koncert suzi quatro 29.10.2009 v pardubickej arene-napiste nieco blizsie,ak viete.dakujem
  • suzi quatro

    dakujem za oznam o koncerte suzi quatro,strasne rada by som isla,mam to ale daleko,skoda,ze to nie je v prahe.ale mozno,ze sa mi to podari...musela som si trochu pomenit meno,v inych diskusnych prispevkoch sa pod mojim menom sprosto niekto vyjadroval na gombitovu a ja to nepotrebujem,takze sorry.
    • Re: suzi quatro

      no já bych jela i když to mám přes půl republiky, ale koukala jsem na stránky KD MB a bylo tam zadáno pro Odbory OS KOVO takže je to stejně asi neveřejný
  • koncert

    takže ten koncert 15.12. je v Mladý Boleslavi v kulturáku
  • suzi quatro

    pozeram, ze tu uz dlho nikto nebol.na oficialnych str.suzi quatro je,ze by mala mat koncert 15.12.2008-v cr.bohuzial,nikde nic nemozem najst.vsade najdem len jej posledny koncert v liberci,zase slaba propagacia,potom budu recenzenti kritizovat slabu navstevnost koncertu.prosim vas ak niekto nieco viete viac, napiste sem.vopred dakujem.
    • Re: suzi quatro

      taky to hledám, ale nikde nic...to je fakt neštěstí tohle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit