Přejít na výpis diskuzí

Světlana Witowská

OSOBNOST 8.7.2008 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mele a mele a mele, hosta neposlouchá. Strašný. Další slepice. Kdo je v Čt snáší?
  • Po dnešním "vyváženém Hydeparku s p. Mynářem" chci vědět kolik bere čistého redaktorka Witovská,která jako zaměstnanec státní ČT je placena nejenom z mých daní ale i z nemorálních poplatků.Prosím o zveřejnění do konce dubna. Předem děkuji za pravdivé vyjádření.
  • Najděte si jiné zaměstnání. Hlavně, když se na něco ptáte, POSLOUCHEJTE ODPOVĚĎ. Sama sebe poslouchejte doma a neskákejte slušným a rozumným lidem do jejich odpovědí. Melete a melete bez sebereflexe.@
  • Hezký večer Světlano - přeji Ti jen vše nejlepší k dnešním narozeninám.
  • Kde pracuje kde Vás mohu vidět nebo slyšet chybíte mě.
  • Právě se dívám na Interwiew. Světlana Zárubová se opravdu nezměnila, ani se jménem Witowská. Mele a mele (respektive předčítá z papíru připravené otázky). Dokonce si na ně i odpovídá. Jak se jmenovala ta před ní, co ji tak lidé nesnášeli? Nebo to je ta samá (je jí opravdu velice podobná nejen zjevem)? To si tedy ČT polepšila.
    • Ach už jsem si vzpomněl Daniela Drtinová. Chvíli jsem si myslel, že je to ona, jen se vdala. Nedívám jsem se od začátku.
      • Paní Witovská,
        protože pobíráte plat od čt, která je financována z poplatků VŠECH občanů ČR, tak, prosím, vystupujte jako nestranná komentátorka. Bohužel, dnes tomu tak nebylo. Z vašeho jednání bylo patrné, že islám je vám blízký. Než jej budete tak nepokrytě obhajovat ve veřejnoprávní tv, měla byste se s jeho ideologií blíže seznámit. V tomto učení je žena pouhé NIC, holčičky od 4 let jsou pohlavně zneužívány a další zvěrstva na lidech, bez stejného vyznání jsou rovněž v souladu s touto ideologií. Pro ilustraci byste si měla přečíst knihu Američanky Betty Mahmoody Bez dcerky neodejdu, která je napsána podle skutečnosti a spisovatelka se do dnešních dnů skrývá pod jinou identitou z obavy o svůj život. Takový je islám. Děkujeme, nechceme !!!! Pozn. k uprchlým mužům. Kdo opustí svou vlast a rodinu, když jsou tyto v nouzi, je zbabělec.Přenáší svoji odpovědnost za jejich osud cizím mocnostem. To je správné??? Svobodu si každý musí hájit a být ochoten za ni položit i život. Jinak si ji nezaslouží. Jana
        • Paní/slečno Jano. Velice rád bych se s Vámi sešel, abych se mohl s nejvyšší úctou poklonit před skutečnou vlastenkou!
          Mám naprosto stejný názor a vážím si Vás za to!
  • Slečna Zárubová/Witowská, působí z většiny svých interview jako horlavá, bouřlivá, zaujatá a přehnaně ofenzivní žena. Jistěže být drzý patří k její práci, jenom mě mrzí, že nerozlišuje drzost od hrubosti !
  • Zárubová-Witovská je zvláštní žena. Pravidelně utíkala od Záruby a pak se k němu vracela. Až se naštval a dal jí kopačky. Držím mu palce ve vztahu s Norou Fridrichovou. Je sympaťák.
  • Dobrý večer, po odvysílání pořadu s chemtrails (rok 2009), jsem to očekával že paní Zárubová dostane vyhazov a obávám se, že už bude asi opatrnější ve volbě zpráv. V dnešní cenzurovanosti nejde povídat pravdu a mnoha lidem se to nezamlouvá.
    Díky této skvělé moderátorce, jsem i rád poslouchal zprávy, dávala tomu náboj a spád. Nemá podle mne konkurenci ani v jedné TV. Bude mě scházet její upřímnost i když bude viděna na obrazovkách. Dnešní novinařina je o všem možném, jen né podávat lidem pravdu.
    Držím palce aby měla klidný život, plného usměvu. Mějte se lidičky rádi...zdraví vás ACHNATON
  • jste kocka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit