Přejít na výpis diskuzí

Světlana Witowská

OSOBNOST 8.7.2008 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jako víno,čím starší tím lepší. *4*
    • Naprostý souhlas, je to krásná rajcovní ženská . . . :-)
  • A z osobních zkušeností je to s mluvením vyjímka.. mluví normálně jako my všichni. Možná zadrhávala v rádiu ale jinak mluví úplně normálně :)
    • ale ten obsah je nenormální
  • Syn se jmenuje Filip :-)
  • Dalibor-77
    Vše nej Světlanko *3*
  • Opožděné přání

    Po delším čase jsem se vrátil z cest a zjistil,že se Světlance narodil synek tak ji přeji opožděně vše nejlepší,hlavně at jsou oba zdraví.Moc ji to přeju.Tím,že odešla z Primy jsem přišel o jedinný kontakt který jsem na Světlanu měl,mohl by mě někdo pomoci se získáním kontaktu na Světlanu. Jirka
  • syn

    tak Světlanka má syna moc jí ho přeju hlavně aby byl zdraví! Nevíte někdo jak se jmenuje? *8*
  • levandule17

    Svetlana a cestina

    Dobry den,
    pi Svetlana je puvabna moderatorka na TV Prima. Bohuzel velkym prekvapenim pro mne bylo jeji vystoupeni u Pokondru na Frakvenci 1.
    Jeji cestina byla v tomto poradu priserna (maily mi nechodej a podobne vyrazy nebyly ojedinele), Velmi smutne u moderatorky TV zprav. Nema cestinu v krvi, cte z cteciho zarizeni a normalne potom mluvi hrozne
    Vlastimila Skyvova *15*
    • Re: Svetlana a cestina

      Jo, jakekoliv vystoupení Zarubove v radiu je strasne,vubec neumi mluvit,mluvi nespisovne,neumi se vyjadrovat.Nehlede ne to,ze ma vadu reci,strasne šišlá!!!Nechápu,proč s tou svou vadou řečí nic nedělá.Rozhodně to není dobrá moderátorka,má hnusně vysoký nepříjemný hlas,řečovou vadu,je křečovitá,upjatá,osobně si myslím,že svou popularitu získala jenom přes svýho manžela,každýho zajímá jenom proto,za koho byla provdaná.To byl důvod proč ji prima vzala,a ted tak nejak nevedi,jak se tehle slabe moderatorky zbavit.
      • Milá Jano, pokud máš tendenci někoho kritizovat ohledně spisovné češtiny, bylo by asi vhodné aby jsi sama psala spisovně. Když už píšeš, tak je správně: přes svého manžela a né přes svýho...každého a né každýho atd.
        Jsi asi dost slabá i ve sledovanosti této moderátorky, páč Světlana moderovala i před svatbou se Zárubou a veř tomu či nikoliv, Zárubu jsem do té doby neznal, nezajímá mě ani dnes, když vede komentář v hokeji, nejsem dvakrát nadšen, že tento nabubřelý člověk komentuje zápas.
        Co se týče mého usudku, díky Světlaně se dostal Záruba do popředí, ale to je uhel pohledu.
        Rád bych chtěl někdy napsat přímo Světlaně jak si vážím její práce...
      • hahaha!!! Prima by jí vzala, ale ona nechtěla, protože v tu dobu měla po porodu! nechápu, jak si dovolujete o ní takhle mluvit, když jí ani neznáte! Se předveďte, jak by jste mluvila v televizi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit