Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
345 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nice man

    Ja ho zboznujem a to uz mam 34 LOL,ale co ma nasralo je to ze v roku 1999 bol obvineny5 jeho pomocnikmi v dome ze mal nejaky list pravidiel ktore zahrnovali ze sa mu nesmu pozerat do oci,a ze ked vojde do izby ze sa maju co najrychlejsie vytratit,nemaju hovorit ku jeho mame a pod,a obvinili ho ze sa chova ako kral,a ze ich vyhodil lebo porusovali pravidla,..jeho pravnik odmietol ich tvrdrdenia a ze ta skupina bola "neskutocna" a ze ich vyhodil lebo si nerobili pracu ako mali..neviem co si o tom mysliet,ale neverim zeby sa SLY takto choval..ked pojdete na You Tube,tak si pozrite ako sa chova,su tam dobre videa,ked je na ulici a okolo su paparazzi,alebo ked je v interwievs,a dost ludi vravi co sa snim stretli ze je super,tak vazne neviem,neverim tomu,ja viem ze on tak trochu vyzera,ale ten jeho sarkasticky vyraz,to je len jeho ochrnuta cast tvare...inak on o sebe vravi ze on je uplne iny vo vnutri ako vyzera,ze je citlivy,miluje smiech,a dobry zart,a nie je bitkar,proste neviem su tu ludia co su za aj proti,ti co pre neho pracovali ale skor poviem ze boli urazeni ze ich vyhodil,a vymysleli si ze aky bol hrozni,a su tu ludia co vravia ze je to laskavy a najprijemnejsi clovek s velkym srdcom,tak aky je vas nazor?
  • mike28

    Frajer ....

    Silvester je strašnej frajer fakt borec. Jenom chci podotknout tam tu výšku je tam chyba Stallone neměří 177 cm ale 175 cm prosím opravte to mě to nejde, mé zdroje jsou spolehlivé věřte opravdu měří 175 cm *5*
    • A nevíš jakou měl váhu ve své nejlepší slávě???
      • 73kg ve svý nejlepší formě dosahoval pouhých 4% tělesného tuku to kulturisti mejvají 4-8 % to už může dojít i k selhání některých orgánů :)
  • Sylvester je můj idol

    Už to bude rok a půl, co je Sylvester můj nejoblíbenější herec. V každém svém filmu podá úžásný výkon, je krásný a talentovaný. Obdivuji ho, že se dokázal dostat až na vrchol, přičemž si musel projít těžkými situacemi, kdy neměl peníze a nikdo mu nevěřil a nakonec světu ukázal, co v něm je, že je nejlepší. Je vštěstraně zaměřený, píše scénáře, režíruje, hraje... Je to můj vzor a nevím, jak se dokážu smířit s jeho odchodem. Jsem ráda, že tu po něm ale navždy zůstanou skvělé filmy. Je pravda, že takové lidé jako on se nerodí každý den. Žádného jiného podobného herce neznám. Sly je jedinečný a pro mě ten nejlepší. A děkuju mu, že mě toho hodně naučil.
  • petr-113

    pan herec

    Je to podle mně nejlepší herec na světě. Pan herec. Jeho filmy jsou prostě super! *4*
  • chari

    Sylvester je chlap s nějvětším charizma na světě.je sexy! *4*
  • SLY STALLONE

    Sly má výšku 178 cm ak to niekoho tu zaujíma. Podobné info nájdete na mojej web stránke www.sylvester-stallone.sk
  • brad-pitt

    brad pitt

    je to frajer chlap a filmy ma super hollywood ma mnoho dobrych hercu rozhodne ty nejlepsi a lepsi nez ma CR a celej svet a jen par v tech usa jsou fakt symbolem a on mezi ne patri + dalsi jiny a ma hezky usmev
  • 0tekvila0

    POZVÁNÍ

    Zdravím všechny Slyho příznivce *4* !
    Dovoluji si vás pozvat na můj čerstvě založený web, o tomto skvělém herci. Najdete ho na adrese: http://stallone-land.blog.cz
    Všichni jste srdečně zváni *3*
  • marian2000

    Sly

    ok dik ja len preto lebo si niesom isty
  • Sly Stallone

    Má podle mě tak 180-185cm. *5*
    • Re: Sly Stallone

      nemá má jen nad 170 cm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit