Přejít na výpis diskuzí

Sylvester Stallone

OSOBNOST 31.12.2006 
343 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KELLY

    TO JE SUPER ŽE PŘIJEDETE UŽ SE NA VÁS TĚŠÍM POTOM NAPÍŠU *4*
  • iriz/keysha

    cau iriz potom ti vsechno reknu napis . mozna prijedem
  • iriz

    cus uz konecne si budeme psat dostali jste vysvetceni pololetni mi jo ja mam same 1 a 2 a dve 3 hajzl on me nema rad tak mi dal 3 s anglictiny a to druhe z takou praci kde musis delat ze drevma ale ja musim pomahat kaci je to docela teske i ti to muze useknout ruku celou hruza co ja jsem to musela vyskouset jsou to masiny
  • kelly

    TO MÁŠ DOST BLBÉ A JAK TO ZJISTILA TVOJE MAMKA?A DAŠEN NAPIŠ MI KDYŽTAK TVOJE ČÍSLO.ABYCH TI KDYŽTAK MOHLA NAPSAT UŽ MUSÍM JÍT TAK AHOJ *3*
  • iriz

    uz nemam mamka se to dozvedela a mam poradne zaracha potom ti napisu uz mi konci hodina
  • kelly

    to se máš že máš super kluka a od kud ho znáš a odkdy spolu chodíte?dašen až budeš moct tak napiš
  • kelly

    ty se máš a odkud ho znáš toho kluka a jak dlouho spolu chodíte?dašen až budeš moct tak napiš ahoj *3*
  • kelly

    ty se máš že máš 18ti letého hezkéhho kluka a jak dlouho spolu chodíte? a od kud ho znáš? dašen až budeš moct tak napiš *3*
  • Special

    Silvester Stallone........Je nejlepší herec kterej kdy byl....ne že má jenom sqelí filmy....ale hlavně to neni žádná celebritka......ale dobrej chlap.Doufám že bude to 6 pokračování Rockyho.
  • Rocky

    Hele blázni,Rocky VI za chvíly bude dokončena.Něco jsem o tom četl a dokonce i při natáčení Stallon omdlel,protože se mu vrátili zpomínky z předešlích filmů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit